Dawid Podsiadło zapowiada nową płytę i jesienną trasę. Wkrótce pierwszy singiel!

Zobacz również:Mamy #milionypowodow, żeby pójść na wybory. Dawid Podsiadło, Sokół i inni powiedzieli, dlaczego biorą udział w głosowaniu
Podsiadło
Official YouTube Channel of Dawid Podsiadło

Może dzisiaj, w ramach walki z przeciąganiem budowania napięcia, powiem od razu konkretne rzeczy, takie na maksa hardkory jeden po drugim. Po każdym proszę brać fajny oddech i takie robić może okrzyki, czy chociaż pomruki, zachwytu – poinformował w mediach społecznościowych artysta, który w sobotę zakończy w Chorzowie swoje stadionowe tournée.

W ramach epickiej trasy – Dawid Podsiadło ma już za sobą występy w Gdańsku i we Wrocławiu, ale zapełnianie stadionów to nie jedyne, czym się obecnie zajmuje...

Po kolei. W piątek o północy zamierza zaprezentować nowy singiel – POST. No ale jak singiel, to chyba jakaś płyta, tak? Następca – podwójnie diamentowego – Małomiasteczkowego ukaże się jesienią. Również jesienią odbędzie się więc trasa pod szyldem POSTprodukcja, gdzie cały album zostanie zagrany premierowo.

Bilety? Wylądują przedsprzedaży od jutra o 12:00 dla użytkowników Allegro Smart. W czwartek od 12:00 każdy będzie mógł zapolować na bilety z pierwszej puli która jest ograniczona. A w piątek, razem z nowym singlu oddamy w Wasze ręce ostatnie wejściówki. W samo południe – dowiadujemy się ze strony Dawida.

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio prowadzi audycję „The Fall”. Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.
newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play