Marek Fall

Marek Fall

Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio prowadzi audycję „The Fall”. Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.
Obserwuj mnie:
TreściAudycje

Treści

The Fall - Za bezpieczny weekend, Władziu: chillera z Toro y Moi i Melody's Echo Chamber

Good vibes only. Chaz Bear gra psych-rock w Zatoce San Francisco, Melody Prochet gra ku pokrzepieniu serc pod Sztokholmem, a Dungen grają Tame Impalę zanim to było modne. I zanim Reine Fiske dostał...

1 godz. 17 min
The Fall - Wielka Wielka Brytania: od The Stone Roses do albumu roku (?) od Fontaines D.C.

THE FALL - klasyki i instant klasyki od lat 80. oraz chillera utopia m.in. z Young Guv i Kurtem Vile.

1 godz. 25 min
 UCHO - Inba o nowego Pusha T

Niemal 4 lata czekaliśmy aż Terrence Thornton powróci z następcą „Daytony”. Wyprodukowane m.in. przez Pharrella i Ye „It’s Almost Dry” zbiera bardzo pozytywne recenzje wśród krytyków i fanów. Ale w...

21 min
The Fall - Hardkor Disko: hyperpop, punk & eksperymentalny rap z przyszłości

Euforyczny mixtape wysokich lotów. 100 gecs wróżą z kryształowej kuli; Sound of Ceres zapraszają do współpracy Marinę Abramović; Otoboke Beaver grają najgłośniej w Kyoto, a Soul Glo – w Filadeldii.

1 godz. 16 min
The Fall - OK Boomer: psychodeliczne Tokio, Seattle albo inaczej, supergrupy

Marek Fall przedstawia nieoficjalny soundtrack do “Mid90s” - tyle że nie rapowy. Interpol, The Smile i Kikagaku Moyo - a to jeszcze nie wszystko. Trochę egzotyki, trochę back to the future.

1 godz. 25 min
newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play