Gotowanie z Pascalem Brodnickim, tańce z Gverillą i rozmowy na Zoomie - 2. urodziny newonce.bar za nami

Zobacz również:W najbliższą sobotę Steez zagra DJ set w newonce.bar! Nie może was zabraknąć
ART 750 X 500.png

Oops, we did it again - newonce.bar ma już dwa lata, a my świętujemy jak możemy - wirtualnie. I wiecie co? Udało nam się przebić pierwsze urodziny, o których krążyły już legendy.

Kolejny trudny rok za nami - nie płaczemy po Notre Dame, tęsknimy za newonce.bar. Pomimo tego rozkręciliśmy imprezę z zachowaniem social distancingu, ale z barowymi tłami, żeby poczuć się, jakbyśmy wrócili na Nowy Świat 6/12.

W sobotę, 17 kwietnia bawiliśmy się w dwóch pokojach na Zoomie. W pierwszym urodzinowy warm up zapewnił DJ Felipe, a później sety zagrali Kędzior i Gverilla. Na drugim kanale nasz gość specjalny, Pascal Brodnicki przygotował imprezowe przekąski (a w międzyczasie barman pokazywał, jak przyrządzić popisowe drinki). A później były tańce, toasty, wspominki i konkurs Skateheadsów, w którym do wygrania były deski.

Oprócz niuansowego teamu - z Niko P, Suwakiem, Łajzolem i redaktorem Fallem na czele - gwoździem programu był każdy z odwiedzających, który spędził z nami ten wyjątkowy wieczór. Shoutouty przede wszystkim dla dziewczyn ze Szczecina i Wojtka z Wielkiej Brytanii, który podczas urodzin… składał meble z Ikei na trzeciej randce ze swoją nową sympatią.

Szykujcie się na kolejną imprezę - powtórka w realu!

Sponsorem urodzin było GLO

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.