Jakub Wątor demaskuje youtuberów. „Raperzy też mają swoje za uszami”

influencerzy-ART.jpg
Autor: Hubert Żuber

Dziennikarz Spider’s Web Plus, Jakub Wątor, odsłania aferę groomingową w polskim internecie. Czy jej konsekwencje dosięgną polskiego rapu?

Oskarżenia są poważne. Stuu – były youtuber, stojący m.in. za projektem Team X, gdzie wypromowali się Lexy, Natsu czy Marcin Dubiel – miał manipulować bardzo młodymi dziewczynami i wykorzystywać je. Dowody w tej sprawie przedstawiła w rozmowie z Wątorem jedna z ofiar – Ola. Jak przekonywał dziennikarz w Bolesnym Poranku, jej przypadek to tylko wierzchołek góry lodowej i początek ogromnego skandalu. Są takie screeny, które gdyby wyszły, wywołałby jeszcze większą burzę – przyznał ponadto.

Ujawnił przy tym, że podobne historie mają miejsce w środowisku hip-hopowym. Wątor twierdzi, że rozmawiał z dziewczyną, która opowiadała mu o dziwnych zachowaniach jednego z największych raperów w Polsce. O kogo chodzi? Na razie nie wiadomo.

CAŁĄ ROZMOWĘ OBEJRZYSZ:

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!