Kampania adidas ZX 2K BOOST Pure to modowy futuryzm w czystej postaci

Zobacz również:Co zapamiętaliśmy z klipu Ucieknij ze mną? Na pewno wielobarwne stylizacje Żabsona i Dziarmy. Zobaczcie je z bliska
adidas Originals ZX
fot. materiały prasowe

W przypadku serii ZX słynna marka adidas zawsze stawiała na futurystyczne, innowacyjne i świeże podejście. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego modelu, wokół którego my także zrobiliśmy ostatnio nieco szumu.

Nowa generacja buta ZX - 2K Boost Pure - została stworzona by zaskakiwać. To zupełnie rewolucyjne rozdanie, a wszystko dzięki nowoczesności, amortyzacji i wielu wariantom kolorystycznym. Buty są wykonane z szeregu pozornie niepasujących do siebie elementów, ale łączą w sobie odmienne style i estetyczne detale w jedną spójną całość. Premierze towarzyszył trzeci rozdział narracji ZXience, której newonce również był częścią.

adidas Originals ZX
fot. materiały prasowe

W ramach kampanii adidas Originals stworzył wyjątkowe muzyczne doświadczenie we współpracy z duetem PRO8L3M. Influencerzy w nią zaangażowani oprócz najnowszego modelu butów otrzymali też urządzenie, dzięki któremu mogli odkryć fragmenty ostatniego singla Steeza i Oskara zatytułowanego po prostu V.

O modelu ZX i jego związkach z przyszłością wyczerpująco porozmawialiśmy również na antenie newonce.radio. Rozmowy poprowadziły zuzaOK i Kasia Gola (geekgoeschic), a na ich pytania odpowiedzieli Zulu Kuki, Marta Kowalska i Milena Wójcicka. Wśród tematów, które poruszyliśmy z pierwszym z gości znalazły się algorytmy, boty i aplikacje. Co mają wspólnego z tym, co nosimy? Pobawiliśmy się w przewidywania, jak w niedalekiej rzeczywistości wyglądać będzie związek mody z technologią.

Z kolei Marta Kowalska opowiedziała nam o tym, na jak dużo my - użytkownicy, pozwolimy im - korporacjom technologicznym i co z tego wyniknie? Co stanowi największą walutę współczesnego świata?

Na zakończenie serii audycji odwiedziła nas Brand Managerka adidas Originals - Milena Wójcicka. W tej rozmowie prowadzące wysłuchały predykcji czy czeka nas świat, w którym dzieła artystów zostaną zastąpione przez tworzące sztukę algorytmy.

Pamiętajcie, że wszystkie z nich dostępne są w formie podcastów w opcji ON DEMAND, a buty ZX 2K BOOST Pure złapiecie w sklepach stacjonarnych i pod tym adresem.

Tekst powstał we współpracy z marką adidas.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.