Marka Carhartt WIP pokazała kolekcję na wiosnę i lato 2021

Zobacz również:Trochę ciepła, trochę... apokalipsy - tak wygląda jesienna kolekcja Carhartt WIP dla kobiet
carharttwip.jpg

Myślimy Carhartt, mówimy: funkcjonalność i wygoda. Dotyczy to każdej kolekcji amerykańskiego brandu, ale to nie znaczy, że marka stoi w miejscu. Wręcz przeciwnie - cały czas stawia na pierwszym miejscu potrzeby i wymagania klientów.

W najnowszej linii Carhartt WIP kolejny raz nawiązuje do klasycznej odzieży roboczej z nowoczesnymi dodatkami, to chociażby kieszenie o kroju 3D. Nie brakuje tu zatem zachowawczych setów z charakterystycznym logo, ale pojawiają się także bardziej zaskakujące elementy techwearu. Kolekcja SS21 nawiązuje do outdoorowego motywu z poprzednich sezonów, będąc idealną opcją dla tych, którzy stawiają na ciuchy nie tylko trwałe w ekstremalnych warunkach, ale też minimalistyczne. Tym samym nawiązuje do czasów, w których brakowało wyspecjalizowanych marek alpinistycznych - i kiedy tę pustkę w pewnym stopniu wypełniał właśnie Carhartt.

Subtelny design i proste kroje są tu wzmocnione zróżnicowaną kolorystyką i wzorami - to zarówno przygaszone zielenie i brudne róże, jak i głębokie brązy i pomarańcze; drobna krata i klasyczne moro. Przy tworzeniu każdej z sylwetek wykorzystano zabiegi prania i farbowania, które nadają ciuchom kolory o różnej intensywności.

Kolekcję Carhartt WIP SS21 już wkrótce znajdziecie w wybranych sklepach: Bludshop, California Skate Shop, Dasea People, Eastend, I DID IT Store, KXM Store, MAT Shop, Roots On The Roof, Selectshop, Sneaker Studio, Street Supply, Supersklep, Urban City, Underground Skateshop, Warsaw Sneaker Store.

SS21_CarharttWIP_Lookbook_Men_21.jpg

SS21_CarharttWIP_Lookbook_Women_03.jpg

SS21_CarharttWIP_Lookbook_Men_08.jpg

SS21_CarharttWIP_Lookbook_Men_33.jpg

SS21_CarharttWIP_Lookbook_Men_12.jpg

SS21_CarharttWIP_Lookbook_Women_01.jpg

SS21_CarharttWIP_Lookbook_Men_03.jpg

SS21_CarharttWIP_Lookbook_Men_30.jpg

Podziel się lub zapisz
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.