Nowe plecaki oraz torby z jesiennej kolekcji Carhartt WIP sprawdzą się i na szkolnym korytarzu, i wśród górskich szczytów

Zobacz również:Nowy model adidas originals i ASMR w jednym? Wraz z adidasem nagraliśmy nasz pierwszy film guilty pleasure
Carhartt-WIP-Fall-2020-Backpacks-Bags-Accessories2.jpg

Nie będziecie mieli problemu ze skitraniem zarówno drugiego śniadania, jak i sprzętu wspinaczkowego. Firma po raz kolejny stawia na jakość.

Nowy rok szkolny rozpoczęty, więc wiadomo, że trzeba się odpowiednio wyposażyć. Po co komu jednak proste, rozpadające się po roku plecaki, skoro można wyposażyć się w naprawdę porządny sprzęt? I to taki, któremu niestraszne będą także nieco bardziej skomplikowane podróże, niż przejechanie kilku przystanków w drodze do szkoły. Takie są właśnie plecaki i torby z kolekcji Carhartt WIP Fall 2020. Brand zadbał o to, by każdy z różnokolorowych przedmiotów był wykonany z najlepszych materiałów, takich jak Cordura® i Duck Canvas. Dzięki temu dostaniemy maksymalną jakość i trwałość.

Jeśli chodzi o różnorodność przedmiotów, to prawdopodobnie po zakupie wszystkiego będziecie w stanie spakować się na miesięczny wyjazd i uciec gdzie checie, na przykład w Bieszczady. W skład kolekcji wchodzą trzy różne plecaki (jeden wodoszczelny!), torba sportowa, nerka zwana niegdyś przez reprezentantów ulic kołczanem oraz shoulder bag. Do wyboru, do koloru. Dosłownie do koloru, bo każdy item zaprojektowano w innych, przyjemnych dla oka pastelowych barwach. Tak prezentuje się cały set na żywym człowieku:

Carhartt-WIP-Fall-2020-Backpacks-Bags-Accessories1.jpg
Carhartt-WIP-Fall-2020-Backpacks-Bags-Accessories2-2.jpg

Regularną kolekcję Carhartt WIP znajdziecie w wybranych sklepach: Ate, Bludshop, California Skate Shop, Dasea People, Eastend, I DID IT Store, KXM Store, MAT Shop, Roots On The Roof, Selectshop, Sneaker Studio, Street Supply, Supersklep, Urban City, Underground Skateshop.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.