Rosalie. pokazuje nam swoje ulubione miejscówki w Poznaniu

Zobacz również:Rosalie.: Nie jestem raperem, który zapełnia sale po 3000 osób - ja chciałam do tego momentu dotrzeć (ROZMOWA)
DSC08754 OKOLICE PIZZERII U ANGELO.jpg

Kamienica, w której nagrała swój pierwszy album. Ulubione podwórko i ulubiony lumpeks w mieście. Centrum, Łazarz albo betonowa dżungla poznańskich Rataj. Razem z Rosie w kwadrans obskoczycie sporą część Poznania.

Na scenie obecna od blisko sześciu lat. Autorka dwóch świetnie przyjętych albumów długogrających i jednej ep-ki. Od wiosny jej nagrany wspólnie z Chloe Martini cover Kiedy powiem sobie dość grupy O.N.A. nie schodzi z playlist rozgłośni w całej Polsce. Fajnie rozwija się ta kariera, a przecież Rosalie., choć na co dzień żyje i pracuje w Warszawie, od zawsze głośno podkreśla przywiązanie do swoich dwóch małych ojczyzn: Berlina i Poznania. W tym drugim spędziła większość życia. I to po stolicy Wielkopolski oprowadza nas w kolejnym filmie z cyklu Hot Spots sponsored by GLO™.

W rolę turysty wcielił się, podobnie jak przy okazji pierwszej części serii, Piotr Kędzierski. Okazało się, że Kędzior też całkiem nieźle zna poznańskie miejscówki. Ale nie aż tak dobrze, jak Rosalie. - z wideo dowiecie się, które miejsce w Poznaniu jest odpowiednikiem stołecznej Rotundy, kim jest Angelo, w jakim klubie wkręciła się w słuchanie rapu i czemu aż tak ważna jest dla niej kładka, łącząca osiedle Orła Białego ze Starym Żegrzem.

DSC09192 SKTYTA.jpg

Projekt Hot Spots sponsored by GLO™ to rodzaj przewodnika bez mapy; zbiór miejsc na kontrze do oklepanych turystycznych atrakcji, które warto zobaczyć, jeśli w wakacje znajdziecie się w opisywanych przez naszych bohaterów miastach. W ramach tego projektu powstała dedykowana podstrona, gdzie znajdziecie interaktywne mapy, a na nich zaznaczone ciekawe punkty i miejsca. Każde z nich elegancko sfotografowane oraz opisane i uargumentowane dlaczego znalazło się na naszej mapie. Kolejne miasta i kolejni ambasadorowie niebawem!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.