Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski wracają 9 marca! Pierwszym gościem będzie Dawid Podsiadło

Zobacz również:Mamy #milionypowodow, żeby pójść na wybory. Dawid Podsiadło, Sokół i inni powiedzieli, dlaczego biorą udział w głosowaniu
rozmowy.jpg

Jeden z najbardziej lubianych duetów w Polsce wraca na antenę newonce.radio w poniedziałek o 20:00. I jak zwykle od początku uderza z grubej rury.

Im dłużej patrzymy na kolejne sukcesy Podsiadły, tym częściej zastanawiamy się, czy aby nie jest on blisko zostania największym wokalistą w historii polskiej muzyki. Duże słowa? Może i tak, ale trudno ich nie używać, gdy rodzimy artysta pojawia się na Stadionie Narodowym, po czym daje koncert na poziomie najlepszych światowych gwiazd (o czym pisaliśmy tutaj). Tym bardziej jaramy się faktem, że to właśnie on będzie premierowym gościem nowego sezonu programu, którego partnerem zostało Porsche.

Czego możemy się spodziewać? To na razie tajemnica, ale podejrzewamy, że nie zabraknie zakulisowych pytań o początki kariery Dawida, jego wielkomiejską i małomiasteczkową trasę, przelot z Taco Hemingwayem, no i nieco bardziej przyziemnie – genezę jego pseudonimu Kukuń. Jesteśmy przy tym ciekawi, czy Kuba ma w planach odegranie się na rozmówcy za jego roast sprzed 4 lat. W końcu obaj umieją w pancze, a i Piotrek one-linery ma w małym palcu...

Na pewno już to wiecie, choćby z początku tekstu, ale przypominamy: audycja jak zawsze w poniedziałki o 20:00 w newonce.radio. Jeśli nie zdążycie wysłuchać jej on air, pamiętajcie, że znajdziecie ją również on demand m.in. na Spotify, Apple Podcasts czy Tidalu. A zupełnie swoją drogą: 9 marca o 9:35 pojawi się ogłoszenie wszystkich nowych osób na naszej antenie. Czuwaj!

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play