Rudzki, Twarowski, Polkowski, Juras... Odsłaniamy karty - poznajcie ekipę newonce.sport!

Zobacz również:Spytaliśmy chłopaków z newonce.sport o to, jak będzie wyglądać świat piłki w najbliższych miesiącach
750x500-cover-updt.jpg

Mieszanka doświadczenia z doświadczeniem. To są nasi nowi koledzy - przywitajcie ich ciepło! Od 21 stycznia będą z wami codziennie.

Kto? Paweł Grabowski, Michał Gutka, Łukasz Jurkowski, Piotr Kędzierski, Dominik Piechota, Kuba Polkowski, Przemysław Rudzki, Arek Sitarz, Michał Trela, Andrzej Twarowski, Piotr Żelazny, czyli współpracownicy newonce.sport

Przemysława Rudzkiego kojarzycie jako wieloletniego redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego, skąd zresztą przyszedł do newonce.sport. A razem z nim - trójka dziennikarzy tego dziennika: Michał Gutka, Dominik Piechota i Michał Trela. Wiemy też, że Przemek będzie miał aż dwa programy autorskie w newonce.radio: Kick Off oraz Futbol i cała reszta (ten ostatni współprowadzony z Rasem, czyli Arkiem Sitarzem), na newonce.sport przeczytacie też jego poniedziałkowe felietony Futbolowa Gorączka.

Andrzej Twarowski przez wiele lat był jednym z najbardziej rozpoznawalnych komentatorów Canal+. Stamtąd znacie też Pawła Grabowskiego, który poza Canal+ współpracował z Onetem. Piotr Żelazny był zastępcą kierownika działu sportowego Rzeczpospolitej, Kubę Polkowskiego kojarzycie z kanału Foot Truck i serwisu Łączy Nas Piłka, Łukasz Jurkowski aka Juras to komentator MMA, a Piotrka Kędzierskiego i Rasa nie musimy wam chyba przedstawiać, bo słuchaliście ich już wielokrotnie na antenie newonce.radio.

GIF-WSZYSCY-FEED-UPDT-NEW.gif

Hasłem promocyjnym newonce.sport jest: Zmieniamy zasady gry. Każdej. Na serwisie spodziewajcie się jakościowych tekstów o sporcie: reportaży, wywiadów, analiz czy felietonów. Dziennikarze i współpracownicy newonce.sport będą tworzyć też treści wideo, podcasty i audycje radiowe. No właśnie - spodziewajcie się, że na antenie newonce.radio będzie więcej sportu; poświęconego mu pasma posłuchacie codziennie od poniedziałku do piątku od 18 do 20. I tam, i na newonce.sport dowiecie się wielu rzeczy o piłce nożnej, NBA, NFL, sportach walki, sportach ekstremalnym czy bieganiu.

Zapiszcie sobie datę 21 stycznia - wtedy rusza newonce.sport, a launchowi będzie towarzyszyła kampania promocyjna marki adidas zrealizowana przez newonce.media. Na pewno tego dnia spodziewajcie się wyjątkowych Bolesnych Poranków na antenie newonce.radio (tradycyjnie od godziny 7 do 10) i wielu innych niespodzianek - more info soon!

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.