Szydłowska, Lanek, Mazolewski, Krzy Krzysztof i inni: startuje nowa ramówka newonce.radio i to poważna sprawa!

Zobacz również:Razem z newonce.sport wybraliśmy koszulki piłkarskie, za którymi kryją się ciekawe historie
newonce.radio.png

Why so serious? Bo traktujemy się poważnie i poważnie traktujemy słuchacza, który - szczególnie w tym memogennym roku - ma prawo oczekiwać wejścia newonce.radio na najwyższy level. To się dzieje teraz.

Od początku istnienia newonce.radio podlega nie tyle ewolucji, co rewolucyjnemu upgrade’owi. Gdyby tak wyglądał świat, dawno mielibyśmy już bazy na Marsie zamiast futurystycznych wizji Elona Muska. Ten trend nie zmienia się wraz z kolejnym programowym twistem, który ma miejsce dzisiaj. W ramówce JESIEŃ/ZIMA 2020 promowanej hasłem Traktujmy się poważnie – do znanych i lubianych formatów – dołączają potężne premiery, które odnowią oblicze stacji, tej stacji.

I teraz tak – jeśli stoicie, to usiądźcie i trzymajcie się mocno! Po zakończeniu prac nad Rewolucją romantyczną z Bedoesem – pojawi się u nas Lanek. Szczegóły? TBA. Równocześnie świeża krew zostaje wpompowana do Bolesnych poranków, gdzie dotychczasową ekipę all-stars zasili Young Leosia oraz najweselszy hypeman w Polsce, Krzy Krzysztof.

Lanek.jpeg

W obliczu klapy transferu Leo Messiego – najgłośniejszym wydarzeniem okienka pozostaje zasilenie naszych szeregów przez Agnieszkę Szydłowską. Była dziennikarka Trójki poprowadzi trzy audycje: talk-show pod szyldem Godzina czasu do spóły z Dorotą Masłowską (wtorek, 20:00), PS Gra, czyli program alternatywny (środa, 18:00) oraz kulturalny Tygodnik (czwartek, 20:00). Na pokładzie meldują się również MIŁY ATZ i Phunk'ill z projektem Święty Bass (wtorek – co dwa tygodnie, 22:00). Podziemny sound nie dla mas, skuma basowa sekta!

whXbJUGQ.jpeg

Za sekcję literacką odpowiadać będą Max Cegielski i Nicola Lestrange w .TXT, wypełnionym spotkaniami z gośćmi i recenzjami tekstów z Wattpad (środa, 20:00). O tym, że Jazz fajny jest – w samym epicentrum gatunkowej nawałnicy – przekona Wojtek Mazolewski (czwartek, 19:00).

Mazolewski.jpeg

Prof. Aleksandra Przegalińska przygotowuje powrót do przyszłości w futurologicznym paśmie popularnonaukowym Coś osobliwego (środa, 12:00). Na antenę wraca Mateusz Gessler i plan jest taki, że Serwuje reprezentantów rapowej sceny (czwartek, 12:00). Szykujcie się też na spotkania z Chloe Martini, która zajrzy za kulisy przemysłu muzycznego oraz program publicystyczny Malcolma XD, hehe.

W paśmie sportowym (każdego dnia od 16:00 do 18:00) zadebiutują Andrzej Wrona i Paweł Pyziak z audycją poświęconą siatkówce – 3 sety z Wroną (wtorek, 17:00) oraz Grzegorz Sobieszek i jego Z bani (wtorek, 16:00).

Nasz naczelny, Jacek Sobczyński kontynuuje społeczną misję, zapoczątkowaną podczas czerwcowego panelu na temat rasowych napięć w Stanach Zjednoczonych. Jego publicystycznego tour de force - Mam sprawę posłuchacie w co drugi poniedziałek o 12:00. Na sześćdziesiąt minut muzyki gitarowej pod znakiem indie sounds afternoon zaprosi z kolei jego redakcyjny koleżka, Marek Fall w The Fall (czwartek, 18:00). Ważne miejsce w jesienno-zimowym rozkładzie jazdy zajmie audycja Kamila Szufladowicza we współpracy z marką Samsung (czwartek, 14:00).

Utrzymani zostają przy tym wszyscy fan favorites włącznie ze Steezem, Maciem Morettim, Coalsami czy ambą fatimą w wykonaniu Patościeżki. Nadchodząca jesień wejdzie więc jak złoto, serio. Start – tu i tej chwili. Proste, że w newonce.radio!

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.