Znowu się chwalimy, bo wygraliśmy dwie nagrody w konkursie Best Stream Awards

Zobacz również:Razem z newonce.sport wybraliśmy koszulki piłkarskie, za którymi kryją się ciekawe historie
rozmowy.jpg

TOOOO MYYY zostaliśmy wyróżnieni na festiwalu nagród dla najważniejszych, najlepszych i najpopularniejszych produkcji dostępnych na platformach wideo/audio i w mediach społecznościowych.

Best Stream Awards to jedyny w Polsce festiwal nagród, wyróżniający najlepsze realizacje dostępne na streamingach. W gronie kandydatów do nominacji znalazło się prawie pół tysiąca osób z branży mediów, popkultury i nowych technologii. Ostatecznych nominowanych wskazał specjalny algorytm oparty na milionach danych z sieci. O zwycięzcach zdecydowały głosy widzów i słuchaczy, a nagrody rozdano w niedzielę, 27 grudnia, podczas transmisji na żywo.

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że newonce to jeden organizm, a zwieńczeniem połączenia redakcji radiowej i online’owej jest nasza aplikacja. Dlatego z tego sukcesu - podobnie jak w przypadku Grand Press Digital - cieszymy się wszyscy razem.

A jest czym, bo zgarnęliśmy dwie nagrody. Pierwsza w kategorii Pozytywne doładowanie streamingu powędrowała do newonce.radio za wyznaczenie wysokiego i innowacyjnego standardu dla radia w streamingu - zarówno pod względem merytorycznym jak i technologicznym. Wśród wyróżnionych znaleźli się także bracia Sekielscy i serwis Patronite.

Ale to nie koniec, bo głosami słuchaczy, laureatami w kategorii Podcast kultura, popkultura zostali Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski, czyli prowadzący audycję Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski.

Wyróżnienia cieszą jeszcze bardziej, gdy popatrzymy na innych nominowanych - streamingowych gigantów. To chociażby Krzysztof Gonciarz, Karol Paciorek, Okuniewska czy ekipa Friza.

Dziękujemy i idziemy po więcej!

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play