5 najdziwniejszych gadżetów z nowej kolekcji Supreme jesień/zima 2020

Zobacz również:Przewodnik dla początkujących: 5 słynnych sklepów streetwearowych, które warto choć raz odwiedzić
supreme2-1.jpg

A kiedy wydaje się, że nie są w stanie wymyślić już niczego dziwniejszego - udowadniają, że to nieprawda. Komu automat do gier, komu złotą rybkę?

Czasem mamy wrażenie, że nie czekamy na ogłoszenia kolejnych kolekcji Supreme dla ubrań. Więcej - że to najmniej interesujący element. No ale jeśli mówimy o marce, która potrafiła sprzedawać już własne motocykle czy cegły, to co się dziwić.

Nie inaczej jest i tym razem. Supreme pokazało swoją kolekcję na jesień i zimę. Oczywiście, że są ciuchy, ale i tak wszyscy mówią o gadżetach. Nie znamy jeszcze ich cen, bo strona Supreme jest póki co zawieszona. Do sklepów na całym świecie trafią w czwartek, do sklepów w Japonii w sobotę, a online'owo będzie można kupić je 24 sierpnia. Specjalnie dla was wybraliśmy te najdziwniejsze:

Automat do gry Mortal Kombat

supreme1-1024x682.jpg

MOOOORTAL KOOOOMBAT! Najbardziej ikoniczna naparzanka lat 90. za chwilę będzie obchodzić swoje 30. urodziny. Trochę trudno w to dziś uwierzyć, ale kiedy wyszła, co bardziej konserwatywni gracze (lub rodzice młodych odbiorców) byli oburzeni skalą użycia przemocy w grze. No to chodziło się na automaty i tłukło, ile wlezie. Teraz podobny sprzęt możecie ustawić sobie na chacie.

Materac

supreme2-1024x682.jpg

Modułowy materac w piguły - idealny na późnoletni wypoczynek. Zwłaszcza, że można go łatwo złożyć i przetransportować. W sam raz pod namiot Supreme, palnik Supreme i konserwę turystyczną Supreme - przed wypadem w góry Supreme. Patrząc na pomysły marki naprawdę nie zdziwimy się, jeśli za kilkanaście lat w ofercie Preme będą znajdować się czerwone, górskie szlaki.

Że odpływamy za daleko? No to co powiecie na...

Akwarium ze złotą rybką

supreme3-1024x682.jpg

Tak. To się dzieje naprawdę. Czym jeszcze zaskoczy nas 2020?

Pasta do zębów

supreme4-1024x682.jpg

Czyli efekt collabu z marką Colgate. Bardzo słusznie, bo każdy dentysta powie wam, że obojętnie jak drogi ciuch na siebie założycie - najpiękniejszą ozdobą każdego człowieka jest śnieżnobiały uśmiech. Pamiętajcie, rano myjemy dla urody, wieczorem dla zdrowia.

Laleczka Chucky

supreme5-1024x682.jpg

LALKA CHUCKY LALKA CHUCKY LALKA CHUCKY.Jeśli to przeczytałeś przeszła na Ciebie klątwa.Dziś w nocy równo o 24:00 Lalka Chucky przyjdzie po Ciebie,w swojej kryjówce weźmie siekiere odrąbie Ci głowe i zaniesie do łóżka!!Możesz uniknąć klątwy wklejając to do 20 komentarzy!!!! Fakty.Zgineło już 200 dziewczynek i 100 chłopców!!!

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.