Action Bronson zapowiada nowy album i zachęca do biegania w kampanii New Balance

Zobacz również:Kogo Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski powinni zaprosić do nowych odcinków ich programu w newonce.radio?
Action Bronson
materiały promocyjne

It’s hard to not rap when I was blessed with the art – napisał raper z Queens na platformie X, zapowiadając materiał Johan Sebastian Bachlava the Doctor. A niemal równocześnie włączył się w kampanię Run Your Way, przekonującą, że niezależnie od płci, wieku, pochodzenia czy motywacji – jeśli biegasz, jesteś biegaczem i nie trzeba do tego wcale być blessed with the art.

W kwietniu miną dwa lata, odkąd ukazało się Cocodrillo Turbo, więc najwyższy czas na kolejne wydawnictwo Actiona. Poza lakoniczną informacją brak na razie żadnych szczegółów, ale też nie ma się co niecierpliwić. Ten czas oczekiwania nie jest przecież i tak szczególnie ekstremalny, biorąc pod uwagę napięty grafik czterdziestolatka.

Weźmy choćby jego – nawiązaną w ubiegłym roku – współpracę z New Balance, którą on sam podsumował z wrodzoną sobie swadą: Pochodzę z rodziny o cholernie pulchnych i płaskich stopach, więc potrzebuję dobrych butów, które zapewniają stabilność, wygodę i wydajność. I to wszystko mam tu zapewnione. Proste?

Dotychczas ten collab zaowcował m.in. występem Actiona Bronsona na kick-off party przed maratonem nowojorskim czy sneakersami Baklava x New Balance 1906R Rosewater, uchodzącymi za jeden z najgorętszych dropów bieżącego roku. Teraz mamy kolejna odsłonę.

New Balance kontynuuje kampanię Run Your Way, która opowiada o tym, że poziom zaawansowania czy cel lub jego brak nie mają żadnego znaczenia w bieganiu. Na przekór rozmaitym stereotypom – wszystko sprowadza się do czerpania z tego radości i stawania się lepszą wersją siebie. Zawsze w zgodzie ze sobą.

Jak rozpoczynasz tę przygodę, wkraczasz z indywidualną historią do biegowej rodziny i jesteś tak samo istotnym jej elementem, myśląc o lekkiej poprawie kondycji, co marząc o Igrzyskach Olimpijskich w Los Angeles.

S223_RunYourWay_Onfigure_Photography_AyaElHafez_1.jpg
materiały promocyjne

Rzecz w tym, żeby prostu biegać. Coś jak z Forrestem Gumpem, który pewnego dnia wyszedł z domu i bez powodu przebiegł najpierw stan Alabama, potem dotarł nad ocean, zawrócił i dotarł nad drugi ocean. Dobra. To była akurat metafora wolności, ale celebracja wolności stanowi przecież całkiem niezły powód, żeby ruszyć w teren?

I tu wchodzi, a raczej wbiega (niekoniecznie cały na biało) – Action Bronson; nietuzinkowy artysta, który – zainspirowany narodzinami syna – postanowił zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie, czego świadkami byliśmy wszyscy na przestrzeni ostatnich lat. Raper idealnie wpisuje się więc w przesłanie kampanii Run Your Way.

S223_RunYourWay_Onfigure_Photography_OlderMale_1.jpg
materiały promocyjne

Oprócz niego New Balance zaangażował różnorodnych biegaczy. M.in. wschodzącą gwiazdę na dystansie 800 m Roisin Willis, zawodowego skateboardera Ryana Lay’a, DJ-a i modela Wesley’a Bediako czy ambasadorkę New Balance Ayę Al Hafezę. Lokalna odsłona kampanii będzie prezentować historie czwórki biegaczy przez pryzmat społeczności biegowych, które dobrze oddają ideę, że bieganie jest czymś więcej niż tylko wysiłkiem fizycznym.

S223_RunYourWay_Onfigure_Photography_Roisin Willis_1.jpg
materiały promocyjne

Artykuł sponsorowany przez markę New Balance.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Komentarze 0