Beyoncé zapowiedziała nowy album. „Act II” pojawi się już za moment

Zobacz również:Jay-Z i Beyoncé poznali się dwadzieścia lat temu! Przedstawiamy pełną historię ich związku
beyonce.jpg
fot. okładka singla "Texas Hold Em"

Jeśli wierzyć zapowiedziom, płyta będzie utrzymana w klimatach muzyki country.

Pierwszy teaser ukazał się bowiem na Instagramie Beyoncé w trakcie rozgrywek. Grupa facetów patrzy się na billboard Texas Hold'Em z widniejącą na nim Bey, w tle stara piosenka Chucka Berry'ego – całość nawiązuje do filmu Wima Wendersa Paryż, Teksas. To dla tych, którzy lubią odnajdywać follow-upy.

Do sieci trafiły też dwa nowe utwory Beyoncé: Texas Hold'Em i 16 Carriages. Oba w klimacie muzyki country. Wygląda na to, że takie brzmienia zdominują Act II. I wiadomo już, skąd kowbojski kapelusz w stylizacji Beyoncé na zeszłotygodniowych Grammys.

Poprzedni krążek, Renaissance, uchodzi za jedną z najlepszych płyt w karierze Bey. Pierwotnie był zapowiadany jako Act I: Renaissance, co jest czytelną wskazówką propos kolejnych części. Wiadomo już, że najnowsze wydawnictwo, Act II, ukaże się 29 marca.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Współzałożyciel i senior editor newonce.net, współprowadzący „Bolesne Poranki” oraz „Plot Twist”. Najczęściej pisze o kinie, serialach i wszystkim, co znajduje się na przecięciu kultury masowej i spraw społecznych. Te absurdalne opisy na naszym fb to często jego sprawka.
Komentarze 0