Brutal z Bałkan. Nowa sesja Prosto Klasyk powstała w... Belgradzie

cover.jpg

Największe miasto Serbii kusi i przeraża. Jeśli widzieliście filmiki z pokazów pirotechnicznych, które odbywają się na derbach Crvena Zvezda - Partizan, to wiecie, o czym mówimy. I w tej blokowo - socjalistycznej scenerii powstała nowa sesja marki Prosto Klasyk, od zawsze podkreślającej swoją słowiańskość.

To kolejna zagraniczna sesja Prosto, która powstała w mocno surowej scenerii. Była już Praga, były Ateny czy hiszpańskie Vegas - Benidorm. Ale zawsze było też schodzenie z utartych, turystycznych szlaków i szukanie prawdziwej tkanki miasta. Trochę brudnej, trochę nieprzyjaznej, ale autentycznej.

Wschodnia brama to kwintesencja brutalistycznej architektury, tożsamościowego mostu między wschodem a zachodem, jakiej najpiękniejsze przejawy znajdziecie właśnie na Bałkanach. Oraz myśl przewodnia wiosenno-letniej kampanii Prosto Klasyk o nazwie Eastern Gate. Autorzy sesji to Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik, a po ubrania odsyłamy na prosto.pl. Go East!

Zdjęcia: Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik Video: Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik, Wojciech Affek Asystent: Wojciech Affek Modele: Maya / MSO Belgrad, Vučina / DMM Belgrad Stylizacja: Natalia Osełka Make up i włosy: Iza Kućmierowska Creative direction, idea and execution: Tomasz Kivie, Maciek Stępień / Prosto Klasyk

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.