Ci ludzie zrobili bardzo głupie rzeczy, żeby zgarnąć nowy merch od Travisa Scotta

Zobacz również:Travis Scott przygotowuje album z Kid Cudim? Na pewno nagrał numer do nowego filmu Nolana
Travis Scott Surprises crew and customers at McDonald's for the Launch of The Travis Scott Meal
Photo by Jerritt Clark/Getty Images for McDonald's

La Flame znowu doprowadził ludzi do szaleństwa. Tym razem nie na koncertach, a w Maku. Patrzymy na filmy ze szturmu na lokale i nie wierzymy.

Współpraca rapera z McDonald’s rozpoczęła się 8 września. Oprócz nowego zestawu, dostępnego we wszystkich restauracjach w Stanach Zjednoczonych, obejmuje także merch. W linii znalazły się bluzy, koszulki, spodnie i… poduszka w kształcie McNuggetsa. Collab Cactus Jacka z amerykańską siecią barów szybkiej obsługi odbił się szerokim echem w sieci, a fani są w stanie zrobić wszystko, żeby zdobyć choć jedną rzecz z merchu. Tak, wszystko.

Powiedzieć, że fani rapera jarają się jego najnowszą współpracą, to nie powiedzieć nic. Zaczęło się od tłumnej wizyty w najstarszej na świecie restauracji McDonald’s, kiedy tylko wypłynęło info, że pojawił się tam sam Jacques.

W sobotę do sieci wpadło nagranie przedstawiające młodego mężczyznę, który pod osłoną nocy kradnie plakat promujący nową ofertę posiłków Travisa z okna restauracji.

Później viralowe stało się także wideo, na którym klientka wchodzi przez okienko Drive Thru i wrzeszczy na pracowników, kiedy zabrakło dla niej zestawu sygnowanego nazwiskiem rapera z Houston.

Ale to nie było jedyne szaleństwo związane z niedawną współpracą. Jako że oficjalny merch wyprzedał się w mgnieniu oka, a resale poszybował, pracownicy sieciówki, widząc dantejskie sceny w restauracjach, zaczęli sprzedawać koszulki wyprodukowane na potrzeby promocji collabu. I to za setki dolarów.

mcdonald-tshirt-1024x586.jpg
eBay

Niby głupota, ale z drugiej strony starsi redaktorzy newonce wspominają, jak kilkanaście lat temu kradli pod osłoną nocy plakaty z Władcy Pierścieni, które wisiały w przystankowych wiatach. Miłość do artysty niejedno ma imię.

Podziel się lub zapisz
Karina Lachmirowicz
Jedyna dziewczyna w redakcji newonce.net i najmłodszy członek niuansowej ekipy. Pisze o modzie i serialach, ale nie stroni też od zagranicznego rapu.