T-Mobile Electronic Beats: świeże brzmienia i łączenie pokoleń. Co czeka nas na Tauron Nowa Muzyka Katowice?

Zobacz również:Nareszcie! Lil Uzi Vert w lipcu na pierwszym koncercie w Polsce
ART.jpg

Już w piątek startuje Tauron Nowa Muzyka w Katowicach, podczas którego T-Mobile Electronic Beats zaprezentuje własną scenę. Kto na niej zagra i co dokładnie czeka festiwalowiczów?

Artykuł sponsorowany przez T-Mobile

Od legendarnego DVS1, przez Red Axes, Pachanga Boys i Hektora Oaksa, do silnego składu kobiet: Jin Synth, Dashy Rush czy Mileny Głowackiej, reprezentantki techno spod szyldu Detroit i berlińskiego Tresora, która – przypominamy – gościła w audycji Digital Booty na antenie newonce.

Tegoroczny line-up na scenie T-Mobile Electronic Beats poczas Tauron Nowa Muzyka Katowice nie powinien nikogo rozczarować. Jak mówią organizatorzy: Naczelnym motywem będzie muzyka taneczna najwyższej jakości oraz łączenie pokoleń klubowiczów tak, aby każdy z nich mógł wybrać coś dla siebie spośród ciekawych i wszechstronnych artystów, którzy zagrają w piątek i sobotę: zarówno sety DJ-skie jak i live-acty.

Before już w czwartek!

Festiwal startuje w piątek 21 czerwca, ale całą imprezę otworzy czwartkowy before – zorganizowany w wyjątkowej przestrzeni: w samym centrum Katowic, w podcieniach gmachu Górnośląskiego Centrum Kultury na placu Sejmu Śląskiego. Cała przestrzeń zostanie specjalnie zaaranżowana na tę okazję, stając się miejscem spotkania ze świeżymi dźwiękami elektroniki.

Za sprawą T-Mobile Electronic Beats, partnera Tauron Nowa Muzyka, na wyjątkowej scenie przy tzw. Dezember Palast już od godziny 16 zagrają Olivia, Kovvalsky oraz Chino. Wstęp jest całkowicie darmowy.

Zarówno Tauron Nowa Muzyka Katowice, jak i impreza poprzedzająca festiwal wpisują się w The Summer To Remember, czyli kampanię Deutsche Telekom. Niemiecka firma postawiła sobie prosty, ale jednocześnie ważny cel: zachęcenie młodych ludzi do udziału w koncertach muzycznych w całej Europie. I dzięki temu tworzenie unikalnych wspomnień, poznawanie wyjątkowych ludzi; śmiechy, dobre rozmowy i mnóstwo zdjęć oraz filmów…

A co na samym festiwalu?

Strefa marki T-Mobile i platformy Electronic Beats podczas Tauron Nowa Muzyka została zaprojektowana w klimacie ulicznej instalacji – co już samo w sobie wyróżnia ją spośród innych miejsc na festiwalu. Dynamiczne ekrany led i artystyczne elementy miejskiej kultury stworzą niepowtarzalną scenerię, wpisując się w klimat imprezy.

Na każdego czekają w niej takie niespodzianki jak specjalny instagramowy filtr, który wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, customizowane t-shirty czy automat, w którym będzie można zgarnąć nagrody i festiwalowe gadżety.

Na klientów korzystających z aplikacji T-Mobile i programu Magenta Moments czekają limitowane koszulki z ostatniej współpracy z Superconscious Berlin oraz nerki Aevor. W strefie nie zabraknie oczywiście miejsc do chillu; naładowania baterii w telefonach i odpoczęcia przed kolejnymi występami.

Ponadto T-Mobile zaprosi festiwalowiczów do udziału w interaktywnej zabawie AI przy scenie Electronic Beats.

Artykuł sponsorowany przez T-Mobile.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.