Film do letniej kampanii Carhartt WIP elegancko przywołuje klimat wakacji

Zobacz również:Trochę ciepła, trochę... apokalipsy - tak wygląda jesienna kolekcja Carhartt WIP dla kobiet
editorial-carhartt-wip-far-south-su21-7-1536x1044.jpeg

Wideo przenosi nas do postindustrialnych zakamarków i na wiejskie drogi Francji.

Niecałe 2-minutowe, nostalgiczne nagranie, osadzone w klimacie wakacyjnych, bezcelowych tripów starym samochodem po jeszcze starszych wiejskich drogach. To wszystko idealnie wpisuje się w letnią kampanię marki.

Film przedstawia przygody trójki przyjaciół, którzy w ucieczce od miejskiego zgiełku, zupełnie przypadkowo znaleźli się na odludziu. Ale spokojnie, to nie jest amerykański horror. Statyczne ujęcia i brak dialogów przenoszą uwagę na to, co najważniejsze - luźny, wakacyjny klimat i sportowe ubrania, które sprawdzą się w każdej sytuacji i okolicznościach przyrody.

Kampania Far South obejmuje elementy damskiej i męskiej kolekcji na lato, które uzupełniają krajobrazy zakurzonych dróg i małomiasteczkowych stacji benzynowych. Linia utrzymana jest w kolorach ziemi i kwiatowyh printów. Film został wyreżyserowany przez Joaquima Bayle’a i Sylvaina Seya, którzy po raz pierwszy spotkali się... podczas pracy w sklepie Carhartt WIP w Lille we Francji.

Kolekcję Carhartt WIP SS21 znajdziecie w wybranych sklepach: Bludshop, California Skate Shop, Dasea People, Eastend, I DID IT Store, KXM Store, MAT Shop, PanPablo, Roots On The Roof, Selectshop, Sneaker Studio, Street Supply, Supersklep, Urban City, Underground Skateshop, Warsaw Sneaker Store.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.