Kosmici atakują! Pentagon potwierdził autentyczność filmu z latającym spodkiem

ufo.jpg
fot. Fer Gregory/Shutterstock

Do sieci wyciekło kilkunastosekundowe wideo, na którym widać niezidentyfikowane obiekty latające krążące nad okrętem amerykańskiej marynarki wojennej USS Russell.

Na nagraniu pojawiają się latające i emitujące światło obiekty o piramidalnym kształcie, które wykonują na niebie dzikie akrobacje. Krótkie wideo pochodzi z lipca 2019 roku, ale dopiero teraz zostało opublikowane w mediach społecznościowych przez twórcę filmów dokumentalnych (w tym między innymi netfliksowej produkcji Bob Lazar - Strefa 51 i latające spodki), Jeremy’ego Corbella. Filmowiec od kilku lat bada doniesienia o UFO, a film wysłała mu anonimowa osoba.

I byłby to kolejny wątpliwy dowód na tajemnicze latające spodki gdyby nie to, że autentyczność wideo - zrobione przez personel Marynarki Wojennej - potwierdziła rzeczniczka Departamentu Obrony USA, Sue Gough. Dodała, że film pochodzi z zasobów specjalnej grupy Unidentified Aerial Phenomenon Task Force (UAPTF), która została powołana w celu badania przypadków spotkań członków amerykańskiej armii z niezidentyfikowanymi obiektami. Nie mogła zdradzić jednak więcej informacji, biorąc pod uwagę to, że film jest wykorzystywany w ramach trwającego śledztwa.

Odkąd w maju 2020 r. Departament Obrony Stanów Zjednoczonych postanowił odtajnić raporty wojskowe dotyczące spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi, co jakiś czas wyciekają kolejne nagrania, przedstawiające nietypowe zjawiska. CZEGO ONI OD NAS CHCĄ??

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.