Kukon zapowiada nowy album. Pierwszy singiel już w sieci, ruszył preorder

Zobacz również:Poznaliśmy timetable TNMK 2021. Oto jak prezentuje się newonce.stage!
kukon1.jpg
fot. Monika Drężek

To opowieść o ludzkiej naturze, pełnej sprzeczności i złożoności – pisze Kukon o nowej płycie.

Poprzedni rok był dla Kukona wyjątkowo intensywny. Poza albumem Rough n’ Gentle raper wydał trzecią część Ogrody Mixtape – po której przyszedł czas na przerwę. Na szczęście nie była ona zbyt długo. Nowy projekt Organic Human już niedługo.

Kukon odsłonił pierwsze karty. Oprócz singla adderall z gościnnym udziałem Moniki Brodki poznaliśmy również konwencję projektu. Człowiek jest istotą będącą integralną częścią świata naturalnego, jest częścią ekosystemu i podlega jego prawom – pisze tajemniczo. Pomimo tego „Organic Human” opowiada o tym, że ludzie są istotami zdolnymi do doświadczenia różnorodnych emocji i zachowań. To opowieść o ludzkiej naturze, pełnej sprzeczności i złożoności, przedstawiona w dźwiękach i słowach.

Premiera w lutym 2024 roku, ale już teraz ruszył pre-order.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!