Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)

Zobacz również:nghtlou: autentyczność przeżywania emocji (WIDEO)
Psycho Relations

Do Quebo – niech już wypier*ala. Kuba Grabowski napisał to na Instagramie po czym zapakował się do wysłużonego Volkswagena Transportera, żeby w Żukówku grać Baśkę z Taco Hemingwayem. Zanim to jednak nastąpiło, ruszył w ostatnia trasę po największych halach w kraju ze spektaklem z pogranicza hiphopowego gigu i teatralnej superprodukcji. O Psycho Relations opowiadają Grzegorz Jarzyna (reżyseria/scenariusz) i Anna Axer-Fijałkowska (kostiumy/charakteryzacja).

Na przestrzeni ostatnich lat rynek rapowych koncertów nabrał prędkości nadświetlnej jak USS Enterprise. Game changerem był tu zresztą Quebonafide, który wiosną 2018 roku wkrótce po premierze Somy 0,5 mg – odbył wspólną trasę z Taco. Ich Ekodiesel Tour – ze względu na produkcyjny rozmach i rozgrywającą się wokół beatlemanię – było doświadczeniem z zupełnie innej orbity niż to, do czego dotąd przyzwyczajona publika. Nie minęło wiele czasu, a Filip zagrał na PGE Narodowym z Dawidem Podsiadłą; Miuosh zapełnił Stadion Śląski.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio prowadzi audycję „The Fall”. Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.
Komentarze 0