newonce.bar rusza z zajęciami jogi! Start – niedziela 16 czerwca

Zobacz również:W najbliższą sobotę Steez zagra DJ set w newonce.bar! Nie może was zabraknąć
Yoga_Cover_3.jpg

Pies z głową w dół albo Pozycja szczęśliwego dziecka w newonce.bar! Brzmi jak nazwy drinków, ale nie tym razem.

Joga jest dobroczynna i dla ciała, i dla ducha. Przyznajemy – w czułych objęciach newonce.baru zdarzało nam się zaniedbywać i jedno, i drugie. Czas na dobrą zmianę.

Wspólnie z PortalYogi – największym w Polsce internetowym studiem jogi, medytacji i pilatesu online – zapraszamy na cykl mocno chillujących spotkań Sunday YO!GA newonce.bar x PortalYogi.

Każdą niedzielę zaczynamy od godzinnych zajęć jogi (lub po prostu ruchowych na macie), prowadzonych przez najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych nauczycieli w Polsce. Podczas spotkań poznacie różne style i oblicza jogi. Po krótkiej przerwie czeka na Was druga sesja – medytacji, technik oddechowych, wykładów czy warsztatów związanych z powrotem do siebie, samorozwojem, relaksem. Wszystko to serwowane przez najlepszych ekspertów tych dziedzin.

Jak to wygląda czasowo? Na jogę zapraszamy w każdą niedzielę od 16 czerwca 2024 do 25 sierpnia 2024 Od godziny 12:00 do 13:00 odbędą się zajęcia na macie, potem króciutka przerwa (możecie na przykład skorzystać z oferty napojów bezalko w barze), a między 13:15 a 14:15 medytacja, oddech, rozmowa. Wszystko w newonce.bar (Nowy Świat 6/12). Dla tych, którzy mają maty do jogi – weźcie. Dla tych, którzy nie mają – nie bierzcie, bo będą na miejscu. Tu znajdziecie facebookowy event całego wydarzenia.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Komentarze 0