W najbliższą sobotę Steez zagra DJ set w newonce.bar! Nie może was zabraknąć

Zobacz również:Dzięki imprezie na Zoomie prawie przenieśliśmy się do newonce.bar. Powód? 1. urodziny baru!
steezgl.jpg
Oskar Szdzuij

Ksywa, którą każdy szanujący się fan polskiego hip-hopu zna doskonale. Chyba nie musimy was zatem namawiać, żeby 15 sierpnia tłumnie zjawić się w barze?

Nieważne, czy będziecie mieć na sobie szpile i diamenty, czy t-shirty XL-ki. Dress code nie gra roli, kiedy za DJ-kę wpada jedna z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych postaci polskiego rapu. Steez już w najbliższą sobotę 15 sierpnia zagra w newonce.bar!

To event z serii tych, które opatrzylibyśmy dopiskiem obecność obowiązkowa. Steez i Oskar na koncertach Pro8l3mu potrafią rozgrzać publikę do czerwoności – kto był, ten wie. A jeśli słuchaliście Audiencji, to wiecie, że o selekcję muzyczną nie ma co się martwić. Sobota w newonce.bar minie w doborowym towarzystwie, bo oprócz Steeza zagrają także DTL i Zeppy Zepp. Spokojnie możemy zatem zaryzykować stwierdzenie, że w tym samym czasie na imprezowej mapie Warszawy nie znajdziecie lepszego miejsca niż newonce'owa ostoja przy rondzie Charles'a de Gaulle'a.

Do wydarzenia na Facebooku dopiszecie się w tym miejscu. Imprezę zaczynamy o 22:00, ale spokojnie możecie się zjawić wcześniej – bar jest otwarty od 9:00 rano. Do tego czasu możecie na przykład nadrobić nasz wywiad z Oskarem i Steezem, który zrobiliśmy przy okazji premiery Art Brut 2. Albo przesłuchać podcastów z autorskiej audycji Steeza w newonce.radio – pod tym linkiem.

Zobaczenie (i usłyszenie) Steeza za DJ-skimi deckami to okazja jedyna w swoim rodzaju. Dlatego upewnijcie się, że zarezerwujecie sobie sobotni wieczór i widzimy się w newonce.bar!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.