Osiedlowa ikona lat 90. w salonach CCC. Pamiętacie markę Sprandi?

Zobacz również:Sprandi ceni sobie wygodę i sportowy look. Oto ich najnowsza kolekcja
Sprandi_LB_AW21_Shot 5_1004_.jpeg

Kto nie pamięta! Na pewno ci, którzy dzisiaj mają dwadzieścia lat. Ale starsi userzy z sentymentem wspominają charakterystyczne modele buta, w których przemierzało się podwórka, parki i boiska.

Teraz, za sprawą niesłabnącego ducha nostalgii, Sprandi są dostępne w sklepach sieci CCC. Ale, ale - to już nie tylko buty! W ofercie marki znajdziecie klasyczne, białe sneakersy, natomiast są też itemy i dla niej, i dla niego. Panie złapią dresy długie i krótkie (zwróćcie uwagę na landrynkowe barwy) czy torby XXL. Panowie - bomberki, bluzy, dresy, baseballówki czy masywne sneakersy. Stylówa na kapitana drużyny z amerykańskiego liceum do skompletowania w moment. Warto dodać, że marka Sprandi w latach 90. działała pod skrzydłami Sprandi International Ltd., ale dziś jej właścicielem jest właśnie CCC - to tak dla kolekcjonerów ciekawostek.

W swojej jesienno-zimowej ofercie CCC ma także produkty innych znanych marek. Poszukajcie w sieci najbliższego salonu i wybierzcie się na polowanie, bo będzie można złowić buty od Champion, New Balance, Pumy, Reeboka, Vansa (modele uniseks), adidasa, Hummela albo Kappy. Ale spokojnie, jest też w czym wybierać, jeśli chodzi o kompletowanie stylówki. Champion podrzuca t-shirty z nadrukiem i spodnie dresowe ze ściągaczem dla niej oraz hoodiesy i dresy dla niego. Puma - krótkie topy, miękkie torby dla niej, a on może wybierać w krótkich dresach i bomberkach.

Sprandi_LB_AW21_Shot 14_3001_.jpeg

A wracając do Sprandi - sprawdźcie sesję zdjęciową, której autorką jest pracująca dla Elle czy Vogue Polina Vinogradova, a jedną z członkiń ekipy doskonale znana wam stylistka Ewelina Gralak. Skład modelek i modeli, którzy wzięli w niej udział, przedstawia się tak: Umberto/Modelwerk; Marilhea/The Society; Sabina/Unique Models; Adele/Premier Models Management; Marcello/ModelWerk; Leo/Happy Kids Models; Diogio/Happy Kids Models; Anabel/Happy Kids Models; Nicole/Front Row Models; Tixuan/Front Row Models; Gabriel/Little People.

Kolekcja jest dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Sprandi_LB_AW21_Shot 1_0214_.jpeg

Sprandi_LB_AW21_Shot 15_3108_.jpeg

Sprandi_LB_AW21_Shot 6_1290_.jpeg

Sprandi_LB_AW21_Shot 17_3743_.jpeg

Sprandi_LB_AW21_Shot 3_0528_.jpeg

Sprandi_LB_AW21_Shot 10_2062_.jpeg

tekst powstał przy współpracy z marką CCC

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.