Otwieramy treści: nasze teksty i podcasty znów dostępne dla wszystkich!

OtwieramyTreści_Cover.png

Ponad 2 lata – i to by było na tyle, zdejmujemy paywalla z naszych treści.

Rozmowy: Wojewódzki Kędzierski, Tu Czarkowski, Tam Okuniewska czy zamknięte dotąd epizody Podgórska Ogólnie. Te oraz ponad 80 innych podcastów, które realizowaliśmy w ostatnich latach, są nie tylko dostępne za darmo na naszej stronie i aplikacji, ale też systematycznie trafiają na serwisy streamingowe (m.in. TIDAL, Apple Podcasts, Spotify).

Co jeszcze? Regularne publikacje na naszym kanale YouTube. Już teraz możecie obejrzeć tam trzy odcinki serialu dokumentalnego BEHIND THE STEEZ, a także wywiady z ludźmi (pop)kultury – m.in. Łoną, Aleshenem, Włodim czy nową szefową radiowej Trójki Agnieszką Szydłowską.

I jeszcze jedno – również nasze teksty nie są już ukryte za paywallem. Subskrypcja była reakcją na kryzys pandemiczny; czymś, co nas wzmocni i pozwoli iść do przodu. W szczycie popularności do newonce.club należało ponad 10 tysięcy osób. Ale nasza historia to ciągły rozwój i podejmowanie odważnych decyzji. Tworzymy podcasty i radio na żywo; publikujemy wideo na Instagramie, TikToku i YouTube, a do tego nie rezygnujemy z treści pisanych – na portalu oraz w drukowanym magazynie newonce.paper (10. numer, po dwuletniej przerwie, ukazał się w sierpniu 2023 roku). Dziś, bogatsi o nowe doświadczenia, dysponujący nowymi możliwościami, ale i stale wsłuchujący się w wasze potrzeby, ściągamy paywall i na nowo oferujemy wam darmowy dostęp do wszystkich treści newonce. Chcemy, żeby absolutnie każdy mógł sięgać po nie kiedy chce i jak chce.

Już niedługo przedstawimy pierwsze informacje odnośnie nowej ramówki, cały czas sporo dzieje się też na naszym TikToku i Instagramie.

Tradycyjnie – stay tuned & stay updated! Ale już bez paywalla.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.