Post Malone zapowiedział nowy, „rockowy” (?) album. Jest tytuł i data premiery

Zobacz również:Kiedy fajni ludzie spotykają się z fajnymi ludźmi, czyli 13 wspólnych zdjęć sław
Post Malone
Matt Winkelmeyer/Getty Images for Coachella

Jestem w tym momencie na trasie w Europie i chciałem dać znać, że moja płyta ukaże się latem – 28 lipca. Jest zatytułowana „Austin” – poinformował Posty. Dodał przy tym, że materiał zawiera najfajniejszą i najbardziej ambitną muzykę, jaką dotychczas zrobił.

Szczególną uwagę w oświadczeniu rapera zwraca jeszcze jeden fragment: I played guitar on every song on the record and it was a really, really fun experience. I’m super, super excited to share it with you.

Gitary w każdym numerze? Wiadomo, że Post Malone ma po drodze z rockiem. Wystarczy przypomnieć, jak w trakcie pandemii grał repertuar Nirvany z Travisem Barkerem. Albo występy u boku Red Hot Chili Peppers. Może więc przyszedł czas na jego krażek stricte w takim stylu?

Jeszcze bardziej intrygująco brzmi to, gdy przypomni się wypowiedź Toma Morello (Rage Against the Machine), który w Allison Hagendorf Show zdradził, że zrobił z Austinem utwór, który ma szansę stać się nowym Beat It. Tak – tym Michaela Jacksona z udziałem Eddiego Van Halena...

Nie wiadomo jeszcze, czy akurat ta piosenka znajdzie się na trackliście Austin. Jest już natomiast pewne, że znajdzie się tam miejsce na Chemical oraz singiel, którego premiera zaplanowana jest na najbliższy piątek.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.