Quebonafide x Latwogang: będzie wspólny singiel Quebo z TikTokerem?

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
Quebonafide
SpontanProductions

Najpierw jeden zrobił drugiemu teledysk. Teraz wiele wskazuje na to, że ten drugi odwdzięczy się gościnką na singlu.

Dla tych, którzy nie śledzili wydarzeń wokół Quebo i Latwogang z ostatnich dni: jakiś czas temu ukrywający się pod tym drugim pseudonimem TikToker odezwał się do Quebo na Twitterze, bo był rozczarowany, że wideo do kawałka Sniffing Gas z Koreańczykiem Omega Sapienem (współtwórca k-popowego Balming Tiger, jednej z gwiazd tegorocznego OFF Festivalu) nie ujrzała światła dziennego. W odpowiedzi Quebo wysłał mu nagrane wcześniej kadry do wideo i zachęcił, bo ten sam je zmontował i opublikował. Efekt pojawił się w weekend na youtube'owym kanale latwogang i wygląda tak:

Wygląda na to, że to nie finał ten znajomości. Latwogang opublikował na swoim TikToku filmik informujący o tym, że za moment pęknie mu milion obserwujących na TT i że chciałby z tej okazji nagrać piosenkę. Zrobię dla was piosenkę, ale przydałby mi się ktoś, kto mógłby mi z tym pomóc – powiedział dokładnie w momencie, gdy za nim pojawił się Quebonafide. Który w kolejnym ujęciu zaczął nawijać.

To wszystko, co na razie wiemy. Pozostaje czekać do osiągnięcia miliona followersów przez Latwogang. Jak widać – Quebo porzucił rap, ale rap jakoś nie chce porzucić jego.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Współzałożyciel i senior editor newonce.net, prowadzący audycję „Nevermind” w newonce.radio. Najczęściej pisze o kinie, serialach i wszystkim, co znajduje się na przecięciu kultury masowej i spraw społecznych.
Komentarze 0