Teraz to już na pewno - nowy album Undy trafił do sieci!

Zobacz również:Nowy album Kaza Bałagane ukaże się jesienią, Undadasea - w sierpniu, wrześniu albo... grudniu
Screenshotter-YouTube-UNDADASEAZAPALNICZKA-019.jpg

Sierpień, wrzesień albo grudzień? Nie musimy już zgadywać, co autor miał na myśli, bo DA GROOVEMENT gra już w naszych słuchawkach!

Trzy lata oczekiwań na nowy album Undziarze umilali nam co jakiś czas luźnymi singlami i projektami pobocznymi w stylu Litostu czy UNDAKNAP. Pełnoprawny materiał od całego składu był jednak wypatrywany ze sporym utęsknieniem i dawką nadziei na kolejny podziemny klasyk. Ekipa z Gdyni od jakiegoś czasu teasowała nowe rzeczy w social mediach, przy okazji kapitalnie zaznaczając swoją obecność w akcji hot16challenge2. Ich zestaw szesnastek znalazł się na szczytach wielu podsumowań, zaostrzając tylko apetyty przed płytą.

W międzyczasie udało nam się wyciągnąć od nich informację dotyczącą streamingów i winylowych wydań dyskografii. Gdy kilkanaście dni temu te streamingi nareszcie się pojawiły, nic nie zwiastowało, że za chwilę dostaniemy także nowy materiał. I dostaliśmy – problem w tym, że zupełnie przez przypadek. Płyta została szybko zdjęta ze wszystkich serwisów i właśnie trafiła na nie ponownie – w tygodniu dostaliśmy jeszcze fantastyczny klip do singlowej Zapalniczki. Tym razem album trafił do sieci we właściwym terminie, więc nie bójcie się, że nie zdążycie odsłuchać.

Na większy tekst (a może i coś jeszcze!) przyjdzie pora. Tymczasem – na streamingi, nie odwołujemy jeszcze lata!

Podziel się lub zapisz
Autor tekstów, których tematyka krąży wokół wydarzeń popkulturowych - również tych w cyberprzestrzeni, czyli dotyczących premier najnowszych gier i wydarzeń ze świata esportu.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.