A$AP Rocky wyda dokument o pobycie w szwedzkim areszcie. Premiera jeszcze w tym miesiącu!

Zobacz również:Kiedy fajni ludzie spotykają się z fajnymi ludźmi, czyli 13 wspólnych zdjęć sław
ASAP Rocky Concert In Sweden
fot. Michael Campanella/Redferns

Niecałe dwa lata temu, odbywający europejską trasę, Flacko wdał się w bójkę. Raper został oskarżony o napaść i cały lipiec spędził w areszcie w Szwecji, przez co nie wystąpił na Open’erze.

Okoliczności jego aresztowania odbiły się szerokim echem na całym świecie i wywołały oburzenie, co ostatecznie doprowadziło do negocjacji Donalda Trumpa ze szwedzkim rządem. Rocky został ostatecznie uznanym winnym napaści i wraz z dwoma członkami koncertowej ekipy został skazany na warunkowo zawieszoną karę więzienia.

Teraz A$AP w końcu opowie o wydarzeniach, które odcisnęły piętno na jego psychice, o czym wspomniał w rozmowie z GQ. W 105-minutowym filmie dokumentalnym Stockholm Syndrome pojawią się archiwalne materiały z niedawnych wywiadów i koncertów Rakima Mayersa. Oprócz autora Testing, na ekranie zobaczymy także Kim Kardashian, Naomi Campbell, Tylera, the Creatora, Michèle Lamy i A$AP Ferga. Dokument będzie miał premierę w niedzielę, 13 czerwca na Tribeca Film Festival.

Film ujawnia doświadczenia Rocky'ego w kwestii nierówności szwedzkiego systemu sądownictwa oraz niebezpieczeństw związanych z byciem gwiazdą i kozłem ofiarnym poprzez serię zwrotów akcji, ostatecznie opowiadając o potrzebie reformy więziennictwa na naszym własnym podwórku - zdradza senior programmer na Tribeca Film Festival, Loren Hammonds.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.