Barto Katt zapowiada „album życia”. Jest data premiery i pierwszy singiel, ruszył preorder

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
Barto Katt
@nnusbaumn

Barto nie zwalnia tempa. Do dwóch tegorocznych albumów – GEAR 3000 z Kozą oraz instrumentalnego SOM3THING WR0/\/G wkrótce dorzuci tradycyjną solówkę – Sookie. Podobno swoje opus magnum.

Po dwóch latach pracy nad solowym wydawnictwem Barto Katt wraca na swoich beatach, prezentując długogrający album „Sookie”. Tytuł został nadany na cześć tajemniczej postaci wykreowanej przez autora, a sam album, jak twierdzi artysta, jest „biletem w jedną stronę” do lepszej jakości życia – czytamy w informacji prasowej, zwiastującej tragifarsę o zmaganiach rapera i producenta z problemami dnia codziennego.

Premiera została zaplanowana na 13 października, ale jest już pierwszy zwiastun w postaci utworu sookie'n'syn. No i wystartował preorder – macie go tutaj.

Zaraz po premierze Barto ruszy w trasę koncertową, obejmującą sześć miast (bilety znajdziecie tu). Zanim jednak rozpocznie się ten tour i nawet zanim Sookie ujrzy światło dzienne, robimy listening party w newonce.barze – 12 października (czwartek o 21:00).

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.