Białas wydał w nocy nową EP-kę. „Głowa rodziny” to opowieść o dwóch familiach

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
Białas - Głowa rodziny
Białas - Głowa rodziny

Na trackliście jest oczywiście Zosia – jeden z najważniejszych numerów w dotychczasowej karierze jednego z dwóch filarów SB Maffiji.

W kwietniu Białas i Lanek wypuścili trzecią odsłonę serii In Hajs We Trust. I jak się teraz okazuje, to nie ostatnie wydawnictwo od współzałożyciela SBM. Bo w nocy z soboty na niedzielę na streamingach wylądowała EP-ka Głowa rodziny. Siedem tracków na przestrzeni 19 minut to eksploracja tematów, które zdradza tytuł płyty. Białas dużo nawija o swoich doświadczeniach jako świeżo upieczonego ojca – chociażby w numerze Zosia, który opowiada o jego córeczce.

Ale wiadomo, w jego życiu są dwie prominentne familie. Za mikrofonem, Mateusz Karaś działa tu jednak w pojedynkę, bez żadnych gościnek. Beatowo wspomagają go za to stali współpracownicy – Lanek oraz Wroobel. Jest tu miejsce na bragę i dużo bardziej ważkie przemyślenia.

Sprawdźcie ten materiał na własne uszy poniżej:

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
W muzycznym świecie szuka ciekawych dźwięków, ale też wyróżniających się idei – niezależnie od gatunku. Bo najważniejszy jest dla niego ludzki aspekt sztuki. Zajmuje się także kulturą internetu i zajawkami, które można określić jako nerdowskie. Wcześniej jego teksty publikowały m.in. „Aktivist”, „K Mag”, Poptown czy „Art & Business”.