club2020: początek. Taco Hemingway, Oki, PRO8L3M, Young Leosia i Otsochodzi na wspólnej płycie?

Zobacz również:W oczekiwaniu na część drugą - sprawdźcie wszystkie numery, które PRO8L3M samplował na mixtape Art Brut
312049837_659377182506333_1596033118637032482_n.jpg

Ogłoszone zaledwie kilka dni temu tajemnicze wydarzenie to zapowiedź... No właśnie, czy tu się szykuje najgrubszy collab na krajowej scenie?

19 października w gdańskim B90 odbyła się impreza club2020: POCZĄTEK. Event organizowany przez kolektyw wydawniczy, za którym stoją Taco Hemingway, duet PRO8L3M, Jedynak i DJ Chwiał do ostatniej chwili był owiany tajemnicą. Ostatecznie przez scenę przewinęli się nie tylko raperzy związani z labelem, ale i paru gości specjalnych. Ale po kolei...

Na scenie pojawili się wszyscy raperzy podpisani z 2020, czyli PRO8L3M, Taco Hemingway, Oki, Otsochodzi, CatchUp, Dwa Sławy, Dziarma, Gruby Mielzky i Łajzol, a dołączyli do nich Young Leosia, Kukon i Young Igi. Wszyscy zagrali swoje numery, co więcej, Leosia i PRO8L3M zaskoczyli zebranych jeszcze niewydanymi kawałkami. Na koniec show Oki zapowiedział utwór club2020 w wykonaniu wszystkich obecnych na scenie.

Podczas całej imprezy nie padło więcej informacji na temat ewentualnego wydanictwa wszystkich podpisanych przez label. Według nieoficjalnych informacji, cała ekipa od kilku dni przebywa w Gdańsku, gdzie nagrywa nie tylko wspólny album, ale także kręci pełnometrażowy film o tym, co się dzieje w labelu. Możliwe także, że to początek cyklu wydarzeń. Albo... otwarcia nowego miejsca na imprezowej mapie?

Cokolwiek z tego wyjdzie – tak potężny zestaw osobowy w jednym miejscu, to za duża rzecz, żeby się nad nią nie pochylić, a wszystko wskazuje na to, że to początek, a nie koniec wspólnych ruchów.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Komentarze 0