Co z trzecim sezonem „Euforii”? Sydney Sweeney uchyla rąbek tajemnicy

Zobacz również:Wiemy, co dalej z serialem Euforia. Przed drugim sezonem chyba czeka nas niespodzianka
Sydney Sweeney Euforia.jpg
fot. kadr z serialu "Euforia"

W lutym minęły dwa lata od premiery ostatniego odcinka Euforii.

Euforia to dziś pewnie jeden z seriali, na które czekamy najbardziej. Prace nad trzecim sezonem ruszyły już w zeszłym roku, jednak zostały przerwane na początku przez strajki w Hollywood, a potem przez nagłą śmierć Angusa Clouda, który odgrywał rolę Fezco.

I choć nadal nie poznaliśmy dokładnej daty powrotu aktorów na plan, z ostatniego wywiadu z Sydney Sweeney wynika, że nastąpi to już niedługo. Kiedy wracam [na plan Euforii], czuję się jak w domu – powiedziała aktorka w rozmowie z MTV, następnie dając do zrozumienia, że widziała już scenariusz nowych odcinków. Ten nie jest taki oczywisty; reżyser Sam Levison zapowiedział, że w nowym sezonie planuje zmienić format, stawiając na inny styl narracji.

O tym, czego możemy się spodziewać w przyszłości, mówił również Colman Domingo, czyli serialowi Ali, który zdradził, że Livinson ciągle zmienia scenariusz tak, aby dostosować go do aktualnych wydarzeń na świecie: [Sam] natychmiast reaguje na to, co się dzieje. Mogę jedynie powiedzieć, że w nowym sezonie postawi egzystencjalne pytanie o ludzką duszę.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!