Dla kogo sława i rozgłos na TikToku? Dla uczestników Galaxy Awards

Zobacz również:Przyszłość jest tutaj. Jak XXI wiek zmienił zastosowanie technologii, które już znaliśmy
Samsung Galaxy Awards TikTok
fot. materiały prasowe

Zapomnijcie o tradycyjnym talent show. Z przestarzałej telewizji przenosimy się do współczesnych czasów. Czyli na TikToka.

Pokaż mi swojego TikToka, a powiem ci, kim jesteś, czyli Samsung zaprasza na Galaxy Awards. Wszystkich tych, którzy marzą nie tylko o internetowej sławie i medialnym splendorze, ale i o rozwinięciu własnych talentów. Jakie wymagania należy spełnić? Wystarczy posiadać konto na wspomnianym TikToku i zaprezentować swój talent w jednej z pięciu kategorii, nie zapominając o dodaniu #GalaxyAwards. Aha, no i trzeba mieć ukończone 16 lat.

Galaxy Awards zostało podzielone na pięć różnych konkurencji. Twórcy i twórczynie będą mogli zaprezentować swoje możliwości w następujących kategoriach: talent muzyczny/taneczny; talent aktorski; talent foto-video; talent nieszablonowy; nagroda publiczności. Być może to początek wielkiej tiktokowej kariery. I szansa na powtórzenie sukcesu takich gwiazd jak Khaby Lame, Addison Rae, Charli D’Amelio czy… Will Smith.

Nie musimy dodawać, że do każdej kategorii przypisano nagrody. Zwycięzcy mogą zgarnąć nawet 10 tys. polskich złotych, a dodatkowo smartfony Samsung Galaxy A52s 5G. Dla pozostałych nominowanych zostaną ufundowane słuchawki Samsung Galaxy Buds2. Prawda, że brzmi spoko?

Wszystkich uczestników i uczestniczki oceniać będzie jury. O tym, kto wygra Galaxy Awards zdecydują Magdalena Sielachowicz-Nowakowska (Head of Marketing, Samsung Electronics Polska), Dominika Skirlo (Creative Strategist, TikTok), Mih Michalski (współzałożyciel i CEO newonce.media), a także piosenkarka i autorka tekstów Rosalie. oraz jeden z najsłynniejszych twórców polskiego TikToka – Kuba Norek.

Jak wziąć udział w Galaxy Awards?

  1. Wybierasz kategorię, w której możesz olśnić innych swoim talentem.
  2. Publikujesz na swoim profilu TikTok video i oznaczasz je #GalaxyAwards
  3. Jeśli znasz talent na TikToku, który powinien zostać odkryty, koniecznie zgłoś go do Galaxy Awards korzystając z formularza na stronie GalaxyAwards.samsung.pl i pomóż mu zabłysnąć!

Zgłoszenia można podsyłać maksymalnie do 20 września. Następnie jury wybierze zwycięzców w czterech kategoriach, a do 12 października na stronie konkursowej będzie można głosować na swoich ulubieńców, aby zapewnić im zwycięstwo w kategorii Nagroda Publiczności. Wyniki zostaną ogłoszone 19 października podczas wyjątkowej gali Galaxy Awards.

Tekst powstał we współpracy z marką Samsung.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.