Dr. Dre na intensywnej terapii. Diagnoza - tętniak mózgu

Zobacz również:Dr. Dre i Nas pracują razem w studiu! Wspólny numer? Wspólna płyta?
2013 BET Experience -Snoop Dogg, Kendrick Lamar, J.Cole, Miguel and SchoolBoyQ  Concert
fot. GettyImages

Jest też dobra wiadomość - Dre uspokoił swoich fanów i napisał, że czuje się świetnie.

Plotkarskie media sugerują, że wpływ na pogorszenia stanu zdrowia Dre może mieć tocząca się obecnie sprawa rozwodowa z jego żoną. Andre i Nicole Young są małżeństwem od 24 lat, ale pod koniec czerwca kobieta złożyła papiery rozwodowe. Powód - różnice nie do pogodzenia. Według TMZ Nicole chce walczyć o część fortuny męża, a jest o co: Forbes ujawnił, że majątek Dre wynosi około 800 milionów dolarów. Przed ślubem w 1996 roku para podpisała intercyzę.

Premiere Of HBO's "The Defiant Ones" - Red Carpet
attends the premiere Of HBO's "The Defiant Ones" at Paramount Theatre on June 22, 2017 in Hollywood, California.

Również serwis TMZ jako pierwszy poinformował o hospitalizacji Dr. Dre, która miała miejsce w poniedziałek wieczorem. Ale dziś w nocy raper i producent wydał oświadczenie, w którym zapewnia, że wszystko jest w porządku. Dziękuję rodzinie, przyjaciołom i fanom za życzenia powrotu do zdrowia. Czuję się świetnie, zespół medyczny otacza mnie doskonałą opieką. Wkrótce wyjdę ze szpitala i wracam do domu - pisze w nim Dre.

W lutym Dr. Dre skończy 56 lat. Jest autorem trzech płyt solowych: The Chronic (1992), 2001 (1999) i Compton (2015), czterech wydawnictw nagranych jako członek N.W.A., siedmiu kompilacji oraz soundtracku do The Wash. Hip-hopowej myjni. Będziemy śledzić na bieżąco doniesienia z kliniki w Cedars, gdzie aktualnie przebywa muzyk.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.