Eminem opublikował swoją listę najlepszych raperów wszech czasów

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
2018 iHeartRadio Music Awards - Show
Kevin Winter/Getty Images for iHeartMedia

Kto jest ulubionym raperem twojego ulubionego rapera? Marshall Mathers ujawnił swoje preferencje na Twitterze, odpowiadając na akcję amerykańskiego YouTubera.

Jeśli pamiętacie The Eminem Show z 2002 roku, to pewnie wiecie, że to nie pierwszy raz, kiedy Em dzieli się ze słuchaczami listą najlepszych (jego zdaniem) raperów wszech czasów. W numerze Till I Collapse nawijjał: I got a list, here's the order of my list that it's in / It goes Reggie, Jay-Z, 2Pac and Biggie / André from OutKast, Jada, Kurupt, Nas, and then me. Jak się okazuje, zestawienie sprzed 18 lat należałoby zaktualizować.

Eminem zdradził swoich G.O.A.T.’ów w odpowiedzi na akcję amerykańskiego YouTubera NoLifeShaq’a. W jednym ze swoich filmów Shaq napisał do 30 raperów z pytaniem o najlepszego rapera wszech czasów. Kilku z nich odpisało: Hopsin, Joyner Lucas, Method Man, Polo G., Tech N9ne i 645AR. Marshall dołączył do zabawy dopiero na Twitterze.

Em zastrzegł, że lista jest bez konkretnej kolejności. Kto jest w panteonie najlepszych raperów wszech czasów według jednego z najlepszych raperów wszech czasów? Lil Wayne, Tupac, Royce da 5’9, Jay Z, Redman, Treach, Kool G Rap, Notorious B.I.G. i Kxng Crooked.

Chwilę później Eminem opublikował jeszcze jednego tweeta, dodając do stawki LL Cool J-a, Nasa, Joynera Lucasa, Kendricka Lamara, J. Cole’a, Andre 3000, Rakima i Big Daddy’ego Kane’a.

Filmik będący powodem całego zamieszania zobaczycie poniżej – dowiecie się z niego co na temat greatest rapper of all time sądzą Method Man, Joyner Lucas, Hopsin i kilku innych.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.