Fukaj i Kubi Producent próbują ogarnąć „CHAOS”. Ruszył preorder albumu, jest też nowy singiel

Zobacz również:Bity i... słowa. To jest 6 naszych ulubionych producer tagów w polskim rapie
Fukaj i Kubi Producent
fot. @mixone_

Dom Diabła to trzeci utwór promujący nadchodzący projekt Fukaja i Kubiego Producenta. I jednocześnie najbardziej przebojowy.

Fukaj to najmłodszy wychowanek SBM Label, który zaczynał swoją przygodę z rapem od udziału w popularnym Starterze. Inicjatywa wytwórni służąca do wyłapywania talentów pomogła szczecińskiemu raperowi dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Pierwsze kroki postawione, teraz czas na większe ruchy.

Debiutanckim albumem Fukaja będzie materiał nagrany do spółki z Kubim Producentem. Nadchodzące wydawnictwo promują trzy single, z których najnowszy - Dom Diabła - to dotychczas najciekawsza zapowiedź. Po Światłach miasta i Marvinie Gaye’u przyszedł czas na surowy, perkusyjny bit, charyzmatyczną nawijkę i melodyjny refren, który przywołuje na myśl stylówę Guziora.

Oto pełna tracklista Chaosu:

1. chaos (intro)

2. oto jest dzień

3. nominacja

4. ogród

5. zatapiamy się feat. Vito Bambino

6. Północ

7. Wstań i Zaśnij

8. Marvin Gaye

9. Tańczę nim zasnę (co-prod. Charlie Moncler)

10. Światła Miasta

11. Bar Mleczny

12. BÓL

13. DOM DIABŁA

14. ZIEMIA OBIECANA

W notce prasowej możemy przeczytać: Album współtworzony z Fukajem jest kolejnym dowodem na to, że Kubi to jeden z najbardziej wszechstronnych producentów w branży, a jego biegłość w kreowaniu eklektycznego i jednocześnie spójnego brzmienia rośnie z każdym projektem. (...) CHAOS przedstawia życiową i moralną przemianę głównego bohatera zainicjowaną przez trudne wydarzenie z nieodległej przeszłości. Do jej pełnego zrozumienia niezbędne jest przejście przez trzy etapy, które wyznaczają utwory znajdujące się na początku (Oto jest dzień), w środku (Wstań i zaśnij) oraz na końcu (Dom Diabła) albumu. Bohaterowi w przemianie towarzyszy tajemnicza kobieta, której głos ma zdecydowany wpływ na podejmowane przez niego decyzje, jednak jej rola pozostaje nieznana.

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem Kubiego Producenta jest - nagrana ze Szpakiem - płyta Dzieci duchy, która pokryła się platyną. Chaos pojawi się w serwisach streamingowych - i na sklepowych półkach - już 9 czerwca. W tym miejscu możecie zamówić preorder.

Kubi Producent

Kubi Producent

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.