Gucci Mane, Lil Uzi Vert, Anderson .Paak i inni - PlayOn to największy wirtualny festiwal. Start - za chwilę!

Zobacz również:W sieci jest już nowy album Lil Uzi Verta. Warto było czekać na "Eternal Atake"?
Lil Uzi Vert Performs At The O2 Academy Brixton
Photo by Joseph Okpako/WireImage

Koncerty przenoszą się do online’u i nie pozostaje nam nic innego, jak oglądać je na ekranie naszych komputerów. Pierwsze takie wydarzenie, wypchane po brzegi gwiazdami, startuje już 24 kwietnia.

Trzydniowe wydarzenie w niczym nie będzie przypominało instagramowych live’ów, do których przyzwyczaili nas artyści. Występy nie będą bowiem nowymi nagraniami podczas domowych sesji, tylko archiwalnymi, niepublikowanymi wcześniej filmami z takich festiwali, jak Coachella, Primavera Sound czy Lollapalooza.

Do imprezy zainaugurowanej przez LL Cool J'a będzie można dołączyć już dziś od godziny 18. polskiego czasu aż do niedzieli 26 kwietnia, a na wirtualnym polu nie zabraknie rapu, popu i gitarowych klimatów artystów związanych z wytwórnią Warner. Najbardziej atrakcyjny wydaje nam się zestaw niedzielny, bo oprócz powtórek występów Cardi B, Lil Uziego Verta, Lizzo i Roddy'ego Riccha zobaczymy także Rico Nasty, Saweetie, Kevina Gatesa i Majid Jordan, ale za to sobotę zamknie koncert w Hollywood Palladium, promujący album Victory Lap Nipseya Hussle’a.

Tak jak na każdym festiwalu, nie zabraknie merchu, który w przypadku PlayOn Fest obejmuje koszulki, bluzy, maseczki i dresy. Ale co najważniejsze - pieniądze ze sprzedaży ciuchów i dobrowolnych darowizny zostaną przekazane WHO na walkę z koronawirusem. Transmisja wystartuje na oficjalnej stronie festiwalu i kanale SongKick na YouTube, a pierwszy na scenie stanie Ed Sheeran. Widzimy się przy bramkach!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.