Jak Gdańsk, to Posejdon, a jak Posejdon - to Kizo. Mamy kolejną odsłonę projektu Miasto Muzyka

Zobacz również:Empik rusza z kampanią promocyjną swojej platformy streamingowej. To nietypowy projekt!
kizo.jpg
fot. dagsoon

Okazuje się, że nikt tak pięknie nie mówił o trójmiejskich korzeniach, jak zrobił to Kizo.

Najpierw Beata Kozidrak, a teraz Kizo. Niezły przeskok? Nie mogło być inaczej, bo z Lublina przenosimy się nad morze, a dokładniej do Gdańska. Reprezentantem tego miasta w ramach realizowanej przez Empik akcji Miasto Muzyka jest właśnie ten raper.

MIASTO_MUZYKA_KIZO_Dagmara_Szewczuk_@dagsoon2.jpg
fot. @dagsoon

Po dobrze przyjętym debiucie Ortalion, Kizo zdecydował się działać niezależnie pod własnym brandem MTS (MyToSukces). Ten ruch sprawił, że jego kariera poszybowała. Kizo kiedyś nie miał, a teraz ma: setki milionów wyświetleń klipów i streamingów numerów.

Raper wielokrotnie nawiązywał w tekstach do swoich korzeni, a jego ostatni krążek został nawet zatytułowany Posejdon. Teraz dołącza do projektu Miasto Muzyka, tworząc numer odnoszący się do rodzinnego Gdańska. Kizo jest drugim twórcą, który wziął udział w akcji Empik, a kolejnych poznamy w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Miasto to mój naturalny akwen, a zarazem najbardziej inspirujący i napędzający motyw mojej twórczości. Używanie wątków związanych z Gdańskiem nie jest mi obce, dlatego udział w akcji Miasto Muzyka był dla mnie czymś zupełnie naturalnym i w żadnym momencie nie czułem, że pracuję „pod klucz” - mówi Kizownik

Kawałek Kizo, którego warstwą brzmieniową zajął się Duit, będzie dostępny na platformie streamingowej Empik Music. Oprócz nowych numerów, powstałych w duetach z miastami i kulisów ich powstawania, w apce znajdziecie też miliony utworów, playlist i podcastów.

Tu też mamy kod rabatowy: GDAŃSK, który uprawnia do korzystania z aplikacji przez 3 miesiące za darmo (ważny do 6 grudnia 2020). Więcej informacji znajdziecie na www.miastomuzyka.pl.

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.