Jakub Grabowski debiutuje oficjalnym singlem… i otwiera tegoroczną edycję SB Starter!

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
Jakub Grabowski
SBM Label

To, że Jakub on Stage dostał propozycję nie do odrzucenia od Solara było wiadomo, odkąd wystąpił na Polish Hip-Hop Festival, a – niedługo później – na kanale wytwórni pojawiło się enigmatyczne video. W tym momencie wszystko stało się jasne. Jakub Grabowski, czyli alter ego Quebonafide, prezentuje numer Mój przykry lajf, który grał już w Płocku. Ale to jeszcze nie wszystko. Kuba jest pierwszym zawodnikiem SB Starter.

Jakub to młody ciechanowski artysta i performer. Rozpoznawalność przyniosł mu spektakularny „Mega Hip-Hop Tour”, podczas którego tourbus młodego MC zawitał min. na Dniach ogórka w Kruszewie, Festiwalu Masła w Lubochni czy Jarmarku św. Jakuba w Murowanej Gąślinie. Konsekwentnie rozwijany naturalny wizerunek, oparty na prawdziwości, szczodrości i byciu blisko ludzi doprowadził Jakuba do wymarzonego występu na Polish Hip-Hop Festival w Płocku, gdzie został dostrzeżony przez Solara z duetu Solar/Białas, co zagwarantowało mu miejsce w tegorocznej edycji akcji – czytamy w informacji prasowej ze strony wytwórni.

Mój przykry lajf (Jakub On Stage) to cover przeboju Big City Life zespołu Mattafix. O wersji Quebonafide zrobiło się naprawdę głośno po szalonym występie na Circus Stage w Płocku. No i jest wersja oficjalna, gdzie Kuba m.in. przewiduje koleje swojej kariery, która... już się wydarzyła. To dla słuchaczy, czyli w zasadzie dla najbliższych/Kiedyś założę firmę i ją nazwę – nie wiem – Miss Ti/Daj mi dziesięć lat i, kurwa, zaskoczymy wszystkich/Okrążę z rapem świat, zjem rynek fonograficzny.

Jeszcze jedno SBM Label zapowiada, że kolejni uczestnicy SB Starter zostaną ujawnieni w przyszłym tygodniu.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio prowadzi audycję „The Fall”. Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.
Komentarze 0