Jan-rapowanie ogłasza zakończenie współpracy z Nocnym i zawieszenie działań muzycznych

Zobacz również:Tymoteusz Puchacz: Mam w szufladzie sporo nowych utworów. Jak puszczam moim ziomalom, mówią „wow, to będzie sztos” (WYWIAD)
Jan-rapowanie.jpg

Miniona noc przyniosła nie tylko niespodziewaną premierę płyty Uśmiech, ale także równie niespodziewane wiadomości z obozu Jana-rapowanie i Nocnego. Kilka ważnych rzeczy dobiega końca, a na rozpoczęcie kolejnych będzie trzeba poczekać jakiś czas.

Słuchaczom audycji kulturalno-oświatowej Patościeżka nie brakowało przed kilkoma godzinami powodów do uśmiechu. To oni pierwsi dowiedzieli się z zaskoczenia, że dostępny jest już nowy album duetu odpowiedzialnego wcześniej za NOCNĄ ZMjANĘ i Plansze.

Po północy Jan-rapowanie opublikował równocześnie na Instagramie obszerny post, który rzuca nowe światło na jego najbliższą przyszłość. Z rzeczy najbardziej prozaicznych dowiedzieliśmy się o preorderze Uśmiechu w wersji deluxe limitowanej do trzech tysięcy sztuk w SBM Store i dacie premiery standardowej edycji, która będzie miała miejsce 13 marca.

To jednak nie wszystko - pojawiły się tam również informacje o znacznie większym ciężarze gatunkowym. Okazuje się bowiem, że współpraca rapera z nadwornym producentem dobiega końca. Uśmiech to ostatnie wspólne dzieło Janka i Maksa, co oznacza, że i tak wytrzymali ze sobą jeden krążek więcej niż Pezet z Noonem. Uśmiech to także ostatni materiał, na który Janek miał kontrakt z SBM. Co dalej? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że raper udaje się na zasłużony urlop. - Na jakiś czas zawieszam działania muzyczne. Wyjątkiem są gościnki - te już dograne i te będące w sferze “byłoby super”. Mniej radyjka. Robię krok w tył, ale będziemy mogli się usłyszeć jeszcze raz w tygodniu - można przeczytać w oświadczeniu.

Póki co - usłyszymy się z nim dzisiaj o godzinie 16:00 w audycji Ras w tygodniu i o 22:00 w Układzie Słonecznym Solara na antenie newonce.radio. Ten to ma szczęście do gości!

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.