Janusz Walczuk kolejną muzyczną gwiazdą newonce.camp!

Zobacz również:Jesteśmy na newonce.camp, siedzimy przed domkami i piszemy wam, jak jest
Janusz Walczuk 2.jpg
fot. Piotr Rybiński

Robi nam się z tego campu piękny festiwal. Ogłosiliśmy już występy OIO i Kaza Bałagane, a teraz do line-upu dołącza jeden z głośniejszych płytowych debiutantów sezonu.

Możecie być pewni, że na tak kameralnym występie Janusza nie byliście i nie będziecie. Zwłaszcza to drugie, bo facet jest na fali wznoszącej. Król bezpretensjonalności, fabryka bangerów i po prostu powszechnie lubiany wykonawca. Twój nowy idol. U mnie również jednym z mocniejszych punktów jest akcentowanie oraz rytmika. Przy drillowych fragmentach akcent zawsze zostaje położony tam, gdzie pada stopa. Przy video reaction na Nobocotel widać, jak reagują na to goście z zagranicy. Nie znają języka polskiego, ale słyszą, co tam się dzieje. Hip-hop polega teraz głównie na wizerunku, ale to także rzemiosło, opanowane do perfekcji przez wielu raperów u nas. Trzeba o tym mówić - opowiadał w rozmowie z newonce.

O tym, jak luźne flow Janusza sprawdzi się live, będziecie mogli dowiedzieć się, przyjeżdżając na newonce.camp do mazurskich Wiatraków, gdzie Walczuk zagra koncert. Parę słów o samym wydarzeniu. To druga edycja organizowanego przez ekipę newonce wakacyjnego wyjazdu na łono natury; będziemy spać w domkach, relaksować się w pięknych okolicznościach przyrody obok jeziora Maróz, grać w piłkę, siatkę i tenisa, pływać na kajakach, praktykować jogę, chodzić na koncerty, imprezować i generalnie dobrze bawić. Szamka? Wspólne śniadania, obiady i kolacje. Dojazd? Z Warszawy, eleganckim, klimatyzowanym autokarem. Poza koncertami OIO, Kaza Bałagane i Janusza Walczuka (oczywiście, że będziecie mogli poznać ich wszystkich osobiście), będą też pokazy filmowe i imprezy, które rozkręcą... Zobaczcie sami:

Będą też welcome packi, między innymi ze specjalnymi bluzami newonce.camp. Partnerami campu są Ballantine's, GLO i Heinz.

Na newonce.camp bawimy się od 31 sierpnia do 4 września. Po więcej szczegółów wpadajcie na oficjalną stronę wydarzenia oraz na facebookowy event campu.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.