Jest pierwszy singiel z albumu Chrisa Carsona i DJ-a Soiny. Gościnnie Paluch, Igi i Koldi

Zobacz również:Wszyscy członkowie BOR-u w jednym numerze? Paluch opowiada o kulisach powstawania Borcrew Album
Paluch
fot. @bartekm__

Na początku marca Warner Music Poland poinformowało o zakontraktowaniu Chrisa Carsona i DJ-a Soiny, zapowiadając równocześnie płytę duetu. Właśnie ukazał się pierwszy utwór, promujący materiał, zatytułowany Olimp. Jak było wiadomo od kilku tygodni - w kawałku nie zabrakło mocnych ksywek.

Multiplatynowy producent - znany ze współpracy z Paluchem czy Słoniem - należy do najbardziej zarobionych postaci w branży. Przed czterema miesiącami został przez niego zamknięty Redrum, a na horyzoncie są kolejne projekty. Opowiadał o nich w trzecim odcinku net.talks.

Jedną z planowanych premier jest krążek, przygotowywany razem z poznańskim DJ-em, obecnym na scenie od dwudziestu lat. Krystian zdradził w Magazynie Popkillera, że na Olimpie pojawią się Opał, Floral Bugs i jeszcze jeden uczestnik ostatnich Młodych Wilków, ale pierwszy zwiastun to inna trójka: Paluch, Young Igi i Koldi.

Puca jest już dostępna w serwisach streamingowych. Po południu pojawi się z kolei klip na YouTube. A kiedy pojawi się Olimp? We wrześniu.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.