Kanye w Polsce? Jak blisko jesteśmy tego historycznego wydarzenia?

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
2016 Hot 97 Summer Jam
Fot. Manny Carabel/FilmMagic

Kanye kolejny raz przełożył premierę Vultures, jednak w Polsce tematem numer jeden jest jego potencjalny koncert w Polsce. Czy to się wydarzy?

Na dwa dni przed zapowiadaną premierą pre-save Vultures znów zniknął ze streamingów. Czekają nas kolejne dni oczekiwania, mimo że managment Kanye przekonywał, że płyta wyjdzie 9 lutego. Nowa data? Po Internecie krążą plotki, że release day został przełożony dokładnie o tydzień – na 16 lutego. Ale patrząc na to, ile razy Ye zmieniał zdanie, trudno się do tej daty jakkolwiek przywiązywać.

Polaków jednak dużo bardziej grzeje temat potencjalnego koncertu Ye w Polsce. Gdy kilka dni temu pojawiły się informacje o tym, że raper narzeka na brak odpowiednich stadionów do zorganizowania show w ramach Vultures Tour – swoją kandydaturę zgłosiła Polsat Plus Arena w Gdańsku. I choć na początku ich wpis traktowano jako formę żartu, to doczekaliśmy się odpowiedzi ze strony bookingu Kanye:

Na Twitterze (X) drugi dzień trenduje hasztag #VulturesTourPoland, Internet podbijają też memy nawiązaujące do potencjalnego występu…

Warto jednak pamiętać, że to nie zarządcy stadionów organizują koncerty. Bookingiem zajmują się agencje eventowe, które wynajmują określone miejsca, a nie ich właściciele czy zarządcy. Dlatego chęci gdańskiej areny mogą nie wystarczyć…

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!