Kaz Bałagane zapowiada nowy album i znowu drze łacha z Warszawki w nowym klipie

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
okładka „B&B Warsaw” Kaza Bałagane
okładka „B&B Warsaw” Kaza Bałagane

Czy da się przeżyć za 15k w WWA? Wychodzi na to, że średnio

2022 rok to jakiegoś rodzaju anomalia z perspektywy dyskografii Kaza Bałagane. Pan Jacek – pierwszy raz od 8 lat – nie zaprezentował przez ostatnie 12 miesięcy żadnego większego wydawnictwa. Ale następca Cock.0z Mixtape jest już na horyzoncie. B&B Warsaw ukaże się w kwietniu, a preorder jest już dostępny. Warto jednak także zwrócić uwagę na wersję deluxe, w której oprócz EP-ki z premierowymi utworami, bryloka i zestawu wlep znajdzie się… szlafrok z logiem Narkopop. Suto.

Album zapowiada singiel Jak żyć w WWA?, w którym Kazek snuje, charakterystyczną dla siebie, zjadliwą satyrę na szeroko rozumianą klasę średnią. Całkiem zasadne pytania odnośnie niedorzecznie wysokich kosztów życia w stolicy są tu sprytnie splecione z hustlerską bragą oraz wypunktowaniem natury współczesnego wyścigu szczurów. Za bit odpowiada APmg – ten sam, z którym Kaz nagrał longplay Polska Gotówkowa.

Klip do Jak żyć w WWA? znajdziecie poniżej:

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
W muzycznym świecie szuka ciekawych dźwięków, ale też wyróżniających się idei – niezależnie od gatunku. Bo najważniejszy jest dla niego ludzki aspekt sztuki. Zajmuje się także kulturą internetu i zajawkami, które można określić jako nerdowskie. Wcześniej jego teksty publikowały m.in. „Aktivist”, „K Mag”, Poptown czy „Art & Business”.
Komentarze 0