Kim Kardashian złożyła pozew o rozwód. Rozstaje się z Kanye Westem

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3M-u
2020 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Radhika Jones - Roaming Arrivals
fot. Rich Fury/VF20/Getty Images for Vanity Fair

Czy to koniec pewnej epoki? Po prawie siedmiu latach małżeństwa i wielu miesiącach plotek na temat stale pogarszającej się relacji, Kanye i Kim oficjalnie rozpoczęli postępowanie rozwodowe.

Jak podaje TMZ, w piątek, 19 lutego, celebrytka złożyła pozew o rozwód. Według źródeł, rozstanie było polubowne, a para chce podzielić się prawną opieką nad czwórką swoich dzieci. Prawnicy Kardashianki już kilka tygodni temu rozpoczęli pracę nad sfinalizowaniem ugody, która równomiernie podzieli majątek pary.

Pogłoski o rozwodzie zaczęły pojawiać się już zeszłego lata, po tym, gdy Ye ogłosił swoją kandydaturę w wyborach prezydenckich. W trakcie swojej kampanii raper kilkukrotnie zaliczył twitterowe ranty, w których pojawiały się poważne oskarżenia pod adresem klanu Kardashianów. Pod koniec lipca West napisał również, że próbuje rozwieść się z Kim od 2018 roku. Następnie publicznie przepraszał swoją żonę, ale jego ostatnie wybryki miały przelać czarę goryczy. Z informacji uzyskanych przez E! News wynika, że para od jakiegoś czasu mieszkała osobno i spotykała się jedynie ze względu na dzieci.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.