Kinny Zimmer – zawodnik SBM Starter z pierwszym viralem na koncie

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
zimmer.png
fot. kadr z klipu "Rozmazana kreska"

Kolejna ksywa, którą warto mieć na radarze, bo choć ten raper nadal bierze udział w akcji dla początkujących artystów, już ma na koncie pierwszy hit.

Kto w ostatnich dniach wchodził na TikToka, ten pewnie choć raz usłyszał wersy: Dziś pięć gwiazdek oraz ja, młody Hilton/To co zaraz będę jadł jеdzie windą. To linijki z najnowszego numeru Kinny’ego Zimmera pod tytułem Rozmazana kreska, którym raper zainaugurował drugi etap tegorocznej edycji SBM Starter. Kawałek trafił na oficjalny kanał SBM Starter i na ten moment ma ponad 2,5 mln wyświetleń – dla porównania NBCT Freestyle Maty z Januszek Walczukiem (jeszcze wtedy działającym pod pseudonimem Yah00) ma 3,4 mln viewsów.

Utwór znalazł się na pierwszym miejscu playlisty TOP 50 Polska na Spotify, a lip synci z fragmentem Rozmazanej kreski stały się nowym trendem na TikToku. W trzy tygodnie od premiery nagrano ponad 31 tysięcy filmów z wykorzystaniem jego piosenki. Raper też jest dosyć aktywny na tej platformie, co jakiś czas dodając nowe filmy.

Starterowicz odpowiada za produkcję numeru, koncept, reżyserię, montaż i postprodukcję klipu. Wraz z premierą teledysku SBM ogłosił zwiększenie liczby premier w ciągu tygodnia do dwóch kawałków od tegorocznych uczestników akcji – do tej pory nowe single miały pojawiać się w każdą środę o 15:00.

Kinny Zimmer był pierwszym z ogłoszonych zawodników. Czwarta edycja Starteru ruszyła wraz z premierą Jazdy. Jak na razie on wraz z Nyplem cieszą się największym zainteresowaniem wśród słuchaczy i mają duże szanse na podpisanie kontraktu.

Zimmer nie jest zupełnie nową postacią na rapowej scenie, co podkreślają organizatorzy akcji mającej na celu wyłonienie obiecujących raperów. Swój pierwszy album wydał w czerwcu 2019 roku. Jego kawałki do tej pory trafiały na kanał GUGU i Hasha Draft. Starterowicz ma na koncie współpracę ze Szpakiem w numerze Jadę nocą na Mazurach, a dwie jego produkcje trafiły na Diamentowy Las Białasa i White’a 2115.

Wygląda na to, że Kinny Zimmer to kolejny trafiony typ organizatorów akcji – w poprzednich latach wśród Starterowiczów znaleźli się między innymi Szczyl, Mata, Kara czy Jan-Rapowanie.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Reprezentantka generacji Z, w newonce.media od 2019 roku. Prowadząca autorską audycję muzyczną KARI ON, współprowadząca pasmo BOLESNE PORANKI, ownerka TikToka, social media managerka albo najgólniej: twórczyni contentu.