Kizo (Patryk MTS) rusza w trasę koncertową z Jakubem Grabowskim jako supportem

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
Kizo Quebo
materiały promocyjne

Po tym, jak obaj przecięli się w utworze Chrapka nagranym na potrzeby akcji SB Starter i w jednym z odcinków serialu Moda i sukces – kontynuują dziwaczną przygodę. Już na początku roku ruszy ich Disco Polo Tour.

Nie próżnuje gdański raper, bo przecież właśnie światło dzienne ujrzał jego nowy numer – DISCOPOLO.

Wygląda na to, że Kizownik nic sobie nie robi z ostatnich zarzutów o zostaniu discopolowcem. Gdy zdarzało mu się wykorzystać nieco bardziej taneczne czy reggaetonowe rytmy, zazwyczaj momentalnie zalewała go fala komentarzy. Internauci zarzucali mu rzekomą zmianę gatunku muzycznego na… disco-polo – czytamy w informacji prasowej. Dotychczas nie odnosił się do tych głosów, jednak postanowił odpowiedzieć w utworze...

Na tym nie koniec. Za miesiąc – Kizo w roli Patryka MTS rozpocznie w Obszy i Reszowie trasę, podczas której zadanie rozgrzewania publiki przypadnie... Jakubowi Grabowskiemu.

Disco Polo Tour obejmie również Krzyżanowice, Bielsko-Białą, Siedlce, Wtórek, Izbicę Kujawską, Opole, Białą Wieś, Wilgę oraz Gwiździny.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.