Kodak Black na Clout Festivalu! Znamy cały line-up

Zobacz również:Gucci Mane, Lil Uzi Vert, Anderson .Paak i inni - PlayOn to największy wirtualny festiwal. Start - za chwilę!
KODAK BLACK 4x5.jpg
Fot. materiały prasowe

Kodak Black, Lil Uzi Vert, NLE Choppa i reszta. Przed nami historyczny festiwal w Polsce.

Dwa tygodnie temu na antenie newonce.radio organizatorzy ogłosili, że headlinerem imprezy zostanie Lil Uzi Vert. Dziś odsłaniają kolejne karty. Swój pierwszy koncert w Polsce zagra również Kodak Black. Reprezentant Florydy przyjedzie na mały europejski tour, wystąpi w Monachium, Portimao i właśnie w Warszawie. ZEZE, Super Gremlin czy utwory z wydanego w zeszłym roku Back for Everything - czekamy!

Obok nich wystąpią NLE Choppa, J.I.D., Lil Gnar, Thouxanbanfauni oraz SUMMER ALONE. Dziś dołączyli do nich Kankan, Sheck Wes, $not, Lil Skies i Eem Triplin. Po 8 latach do Warszawy wraca także Rae Sremmurd. A skład zamyka znana z viralowego sigla Players Coi Leray.

Festiwal odbędzie się 8-9 lipca w Warszawie. Pierwsza pula biletów wyprzedała się w 11 minut, druga - jest już w sprzedaży za 525 zł w standardowej wersji i 1455 zł w wersji comfort.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Londyński warszawiak, warszawski londyńczyk - nieważne czy mówimy o muzyce czy piłce nożnej. Autor audycji JukeJ Sound.